zamek centralny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

hubcio99
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 15, 2008 13:23
Lokalizacja: Płock

zamek centralny

Post autor: hubcio99 » pn lis 17, 2008 23:11

witam
mianowicie chodzi o to ze jak zamykam samochod centralnym to tylne lewe drzwi pasazera nie chca sie zamknac tzn zamek odbija i musze kilka razy probowac zeby sie zamknely
pomozcie;]



greg

Post autor: greg » pn lis 17, 2008 23:30

albo mikrostyk albo zimne luty albo jeden ze styczników w samym zamku



Awatar użytkownika
R3-OWIES
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:53
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: R3-OWIES » pn lis 17, 2008 23:39

Witam
Kolego tez tak miałem kiedyś, podjechałem do mechanika i powiedział, że to jest wina jakiegoś cięgiełka zostawiłem u niego chyba 70 zł i teraz jest ok. też tak odbijało kilka razy aż w końcu zamykało.


Koledzy mój problem jest następujący , wiem że jest bardzo dużo tematów na temat centralnego zamka ale nie potrafię odpowiedzieć na mój problem.
Gdy zamykam auto z centralnego zamka z pilota zamyka wszystkie drzwi oprócz tych od kierowcy tak jak u kolegi zamknie i zaraz odbiję .A gdy zamykam auto z kluczyka zamyka tylko drzwi od kierowcy resztę muszę zamknąć z centralnego zamka z pilota .
To by mi nie przeszkadzało bo już sie do tego przyzwyczaiłem tylko ,że przestało mi teraz świecić światełko w wew..Wydaje mi się , że to nie jest wina jakiegos mikro styku tylko ,że te właśnie drzwi nie reagują na ten centralny bo kiedyś jak zamykałem auto z kluczyka to zamykało wszystkie drzwi i światełko świeciło choć tez ten dzyndzelek też odbijał tylko ,że ja go kluczykiem przetrzymywałem i było ok. Proszę o jakieś wskazówki co mam sprawdzi porady bo będę rozbierał tapicerkę drzwi i nie wiem za co sie tam złapać .
Dziękuje i pozdrawiam :okej:



romanek84
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 10:39
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: romanek84 » pn lis 17, 2008 23:45

R3-OWIES pisze:Witam
Kolego tez tak miałem kiedyś, podjechałem do mechanika i powiedział, że to jest wina jakiegoś cięgiełka zostawiłem u niego chyba 70 zł i teraz jest ok. też tak odbijało kilka razy aż w końcu zamykało.


Koledzy mój problem jest następujący , wiem że jest bardzo dużo tematów na temat centralnego zamka ale nie potrafię odpowiedzieć na mój problem.
Gdy zamykam auto z centralnego zamka z pilota zamyka wszystkie drzwi oprócz tych od kierowcy tak jak u kolegi zamknie i zaraz odbiję .A gdy zamykam auto z kluczyka zamyka tylko drzwi od kierowcy resztę muszę zamknąć z centralnego zamka z pilota .
To by mi nie przeszkadzało bo już sie do tego przyzwyczaiłem tylko ,że przestało mi teraz świecić światełko w wew..Wydaje mi się , że to nie jest wina jakiegos mikro styku tylko ,że te właśnie drzwi nie reagują na ten centralny bo kiedyś jak zamykałem auto z kluczyka to zamykało wszystkie drzwi i światełko świeciło choć tez ten dzyndzelek też odbijał tylko ,że ja go kluczykiem przetrzymywałem i było ok. Proszę o jakieś wskazówki co mam sprawdzi porady bo będę rozbierał tapicerkę drzwi i nie wiem za co sie tam złapać .
Dziękuje i pozdrawiam :okej:
Miałem tak samo uszkodzony mikrostyk i zimne luty, mikrostyk od tego że lampka nie świeci a zimne luty od centralnego. Więc musisz cały zamek wyciągnąc tylko najgorsze jest to że tego mikrostyku nie naprawisz ani nie kupisz takiego osobno tylko z zamkiem. Ja sobie taki wykombinowałem na szrocie z paska. Powodzenia życze.



Mirek39m
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: pt lip 25, 2008 08:15
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Mirek39m » wt lis 18, 2008 07:00



Mirek

Awatar użytkownika
FILIP_1988
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: pt gru 28, 2007 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: FILIP_1988 » wt lis 18, 2008 08:18

http://www.allegro.pl/item477071230_mik ... ch_vw.html
kupujesz,montujesz i gra



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości