Nierówna praca

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
omlet161
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: pn mar 24, 2008 13:19
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nierówna praca

Post autor: omlet161 » pn lis 17, 2008 20:27

Wita, mam problem ze swoją golfiną. Silnik nie pracuje zbyt równo na wolnych obrotach troszke nim rzuca ale nie mocno, jednak czasami zaczyna przerywać i dość mocno tarpać silnikiem,czasami przy dojeżdżaniu do świateł zgaśnie potem jest go ciężko odpalić. Dodam ze mechanik mi powiedział ze wtryskiwacze mi głośno pracują. Pytanko moje brzmi co mogło nawalić?? Dodam ze od jakiego czasu zauważyłem za łapie mi ponad 90 stopni. Mój silnik to 2E. Auto robi sie czasami strasznie zamulone a czasami jedzie normalnie.
Ostatnio zmieniony pn lis 17, 2008 20:29 przez omlet161, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn lis 17, 2008 20:50

Przetestuj przepływomierz, mechanicznie i elektrycznie, potrzebny voltomierz. Opisy dawałem na forum nie raz.
Potem do sprawdzenia szczelność dolotu i wyprzedzenie zapłonu. Potem VAG (czujnik stuków?)Głośna praca wtryskiwaczy to w zasadzie norma (wszystkie otwierają się rownocześne i odgłos ich pracy się sumuje). LPG jest?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
GTI07
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: sob lis 15, 2008 00:48
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Post autor: GTI07 » pn lis 17, 2008 20:55

Witam.Przyczyna może być różna.1Mogą to być zbyt stare świece i przewody.2Któryś ze wtryskiwaczy może nie podawać paliwa(może być uszkodzony).Mam nadzieję że pomogłem :grin:


Pozdro:)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 381 gości