montaż halogenów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pegaziatko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lut 09, 2005 20:52
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

montaż halogenów

Post autor: pegaziatko » czw lis 24, 2005 12:37

chiałbym zamontować w swoim ventylu halogeny, czy ktoś może podpowiedzieć co jest potrzebne oprócz samych halogenów i nowego wyłącznika.
pozdro
Pegaziatko



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » czw lis 24, 2005 13:02

są potrzebne takie spinki (nakrętki) do zderzaka i śruby z podkładkami ;) taki komplecik, nowy w ASO (4spinki, 4śruby, 4podkładki) to koszt 12zl....;)

pozatym nie wiem czy tak jest w każdym, ale w moim kabelek do halogenów był pociągnięty do tej dużej kostki za pasem przednim....z tamtąd tylko musiałem pociągnąć kabelki do halo i działają ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Post autor: hanti » czw lis 24, 2005 20:24

micab pisze:są potrzebne takie spinki (nakrętki) do zderzaka i śruby z podkładkami ;) taki komplecik, nowy w ASO (4spinki, 4śruby, 4podkładki) to koszt 12zl....;)

pozatym nie wiem czy tak jest w każdym, ale w moim kabelek do halogenów był pociągnięty do tej dużej kostki za pasem przednim....z tamtąd tylko musiałem pociągnąć kabelki do halo i działają ;)

spinki , śrubki itp. miałem w zestawie może nie były najdroższe ale 120 PLN a kabelki j.w. czyli do fabrycznej kostki przy pasie przednim
POZDRO


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw lis 24, 2005 20:30

szaro żółty kabelek dochodzący do tej kostki ma plus do halogenów. Masa jest w brązowych, albo pociąg ją bezpośrednio do aku.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 145 gości