problemy z odpalaniem polo i błędy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

nero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn paź 27, 2008 21:07
Lokalizacja: legionowo

problemy z odpalaniem polo i błędy

Post autor: nero » sob lis 15, 2008 09:29

Mam pytanie i bardzo prosze o pomoc mam problemy z odpalaniem przy zbyt dużej ilości prób wyskakuje mi kontrolka air bag po podłączeniu pod komputer wyskakuje błąd 17978 autoelektryk wyłączył błąd i powiedział że nic sie nie dzieje zmieniłam kluczyk bo ktoś mi tak podpowiedział i na parę dni zniknął problem z odpalaniem ale teraz znowu wróciło do normy
wczoraj najpierw zaświeciła sie poduszka a potem kontrolka "check" dzisiaj jade zobaczyć jaki to błąd. czy ktoś może mi podpowiedzieć co robić? Bo nie moge znaleźć żadnego autoelektryka który by mi powiedział o co chodzi dlaczego sa problemy z odpalaniem i dlaczego zapalają sie kontrolki. A i jeszcze jedno jak został podłączony do komputera poprzednim razem przy samej kontrolce air bag to w meni air bag nie było błędu tylko w meni silnik i nie wiadomo czemu akurat ta kontrolka sie zapaliła. Błagam o pomoc lub może znacie jakiegoś autoelektryka z legionowa, bo chyba zjeździłam juz wszystkich mozliwych i albo mówią że nic się nie dzieje albo że nie przyjmą do naprawy bo to zadużo czasu im sie zejdzie z robotą a im sie to nie opłaci.



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » sob lis 15, 2008 19:44

trzeba dopasowac immo z ECU
jezeli sie nie znasz to nie kombinuj bo bedziesz auto na sznurku prowadzac
jak nie masz kolo siebie kogos to napisz na forum www.viaken.pl ze szukasz kogos zeby ci dopasowal immo do ECU, ktos na pewno sie znajdzie jak napiszesz ze zaplacisz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 408 gości