problem z znalezieniem głównego przekaźnika c.zamka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rafalo_90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 16, 2008 17:19
Lokalizacja: Lignowy Szlacheckie
Kontakt:

problem z znalezieniem głównego przekaźnika c.zamka

Post autor: rafalo_90 » pt lis 14, 2008 17:12

tak naprawde to problem ten mam w borze ale z tego co sie oriętuje samochód ten nie rożni sie elektryką co do golfa IV..... samochód nie miał alarmu więc kupiłem alarm silicona i nie moge sie podpiąć pod centralny zamek....znalazłem jedno przęsło od prawcych drzwi i podpiołem sie pod nie lecz to nic nie dało impuls na nie nie przechodzi.... prosze niech ktoś mi powie gdzie mam szukać centralnego sterownika od c.zamka.....



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » pt lis 14, 2008 18:07

po pierwsze to jaki masz centralny . pneumatyk czy jakiś inny , bo w golfach sterowanie centralnego jest plusem a nie minusem , może tu coś pomyliłeś



Awatar użytkownika
W_I_T_E_K
...
...
Posty: 461
Rejestracja: czw lip 24, 2008 22:02
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: W_I_T_E_K » pt lis 14, 2008 18:36

Poszło na PW



rafalo_90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 16, 2008 17:19
Lokalizacja: Lignowy Szlacheckie
Kontakt:

jest centralny elektryczny

Post autor: rafalo_90 » pt lis 14, 2008 19:09

W_I_T_E_K pisze:Poszło na PW
ja tą wiązke znalazłem....i pod nią jak podłanczam alarm to nic nie reaguje ;/ przez to chciałem wiedzieć gdzie jest centralny sterownik od alarmu i pod niego bym spróbował sie podpiąc



Awatar użytkownika
W_I_T_E_K
...
...
Posty: 461
Rejestracja: czw lip 24, 2008 22:02
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: W_I_T_E_K » pt lis 14, 2008 19:18

Nie wiem gdzie jest ten sterownik i raczej nic ci to nie da że go znajdziesz i podepniesz się bez pośrednio pod niego.
Sterownik wyzwalany jest + .
Musi działać jak robisz poprawnie. Chyba że odnalazłeś nie te przewody co trzeba.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt lis 14, 2008 19:39

rafalo_90, sa różnice w zależności od rocznika i wyposażenia, mam parę rozpisek po angielsku, jeśli to ci pomoże daj meila, są w pdf i w temacie nie wkleję


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

rafalo_90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 16, 2008 17:19
Lokalizacja: Lignowy Szlacheckie
Kontakt:

Post autor: rafalo_90 » sob lis 15, 2008 11:18

dzięki wielkie koledzy :) alarm śmiga jak talala :) i to dzięki waszemu wkładowi tak szybko najbardziej pomógł mi WITEK przesłał fotke na której było pokazane by podpiąć sie pod kable w drzwiach i poszedłem tym tropem...jeśli ktoś by chciał zakładać alarm to szczerze polecam alarm SILICON SRX naprawde bardzo dobry jak narazie... miałem w mkII alarm protectora i nie zbyt go polacam czesto sie restartowały ustawienia pozdrawiam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lis 15, 2008 11:23

rafalo_90, W_I_T_E_K, wypadałoby wkleić tą fotkę w temacie :) Forum ma służyć wielu!


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości