Filtr oleju

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
abpel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 243
Rejestracja: sob kwie 14, 2007 20:37
Lokalizacja: OPOLE
Kontakt:

Post autor: abpel » czw lis 13, 2008 22:06

maksu81 pisze:filtra to nie kupuj FILTRONA
nie do konca sie zgodze...piszczenie kontrolki oleju jest efektem złego doboru filtra OP526 lub OP526/1 z reszta tu masz katalog filtrona http://www.filtron.pl/2005/index.php?op ... 1&submenu4


[size=100][color=red][b]You´ll Never Walk Alone[/b][/color][/size]

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » czw lis 13, 2008 22:33

maksu81 pisze:to nie kupuj FILTRONA
prosze o uzasadnienie,ja jeżdzę na tym 4 lata i jakoś spokój jest



maksu81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt gru 09, 2005 19:52
Lokalizacja: Radomyśl Wlk. - Mielec
Kontakt:

Post autor: maksu81 » pt lis 14, 2008 11:06

Ja tez wybrałem filtrona ostnio (a do wyboru miałem filtrona i jakas chinszczyzne) i pojawiły mi sie problemy z kontrolką po wymianie filtra wszystko wróciło no normy - załozyłem MANNa ... Z tego co sie dowiedziałem pózniej - filtron jest dobry ze az "za dobry" materiał z ktorego jest wykonany ma bardzo małą przepustowość i stad te problemy a dodam ze silnik mam zalany olejem MOBIL1 10W40 wiec bardzo rzadki - przynajmniej ostatnio tak zaobserwowałem (w porównaniu np. do ELFa) co wiecej silnik jest sprawny mechanicznie (pompa oleju i cała reszta z tym zwiazana.... ) Na koniec powiem jeszcze ze 2 moich znajomych mechaników tez nie polecaja Filtrona. Nie zebym robił antyreklamę ale ja sie na nim przejechałem i teraz mam mieszane uczucia do tej firmy ale to tylko moje zdanie przeciez nikt z nim zgadzac sie nie musi.... moze tylko trafiłem na jakis felerny egzemplarz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 201 gości