zaciski, klocki, tarcze tył - podpasują z Passka 35i?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Komar_Boston
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 21:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

zaciski, klocki, tarcze tył - podpasują z Passka 35i?

Post autor: Komar_Boston » czw lis 13, 2008 17:54

Witam. Jestem zmuszony w swoim bolidzie wymienić z tyłu przede wszystkim zaciski hamulcowe, w dalszej kolejności dobrze by było wymienić klocki i tarcze. Pytanie jest następujące, gdyż wyczytałem gdzieś, przy okazji dosłownie dorwania oferty jednego zacisku hamulcowego dedykowanego do mk2 na tył (jak większość wie, tarczówki z tyłu w mk2 to rarytas) za bajońską sumę, że pasuje on również do Passata 35i. Chłopaki czy jest taka opcja żeby cały komplet wszczepić pod mk2 tj klocki, tarcze, zaciski, czy będę miał jakieś kłopoty? Zależałoby mi chwilowo na jednej z tańszych opcji bo dużymi funduszami nie dysponuję a jednak hamulce to podstawa, a gdyby wspomniana opcja wchodziła w grę, to prędzej dostanę taki komplecik do Passata niż do mk2 z racji na większą powszechność. Jeśli już ta opcja nie wchodzi w grę to doradźcie mi czego mogę się chwycić bo wydawanie 300 zł na jeden nowy dedykowany zacisk tj jak dla mnie absurd chociażby finansowy a zależy mi na bezpieczeństwie...
Ostatnio zmieniony czw lis 13, 2008 18:03 przez Komar_Boston, łącznie zmieniany 1 raz.


[b]Jarocin-Kotlin 07, 4.Cult-Style Saisonauftakt 07, Internationales VW Blasen - EuroSpeedway Lausitz 07,[/b]

daro46
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: wt cze 27, 2006 15:47
Lokalizacja: Okolice jarosławia
Kontakt:

Post autor: daro46 » czw lis 13, 2008 19:39

możesz spokojnie pakować z paska b3 ja tak mam :) całość z czopami włacznie z linkami ręcznego tylko musisz je obciąć i zastosować zaciski ze sklepu żelaznego za komplet zapłaciłem 250 zł (tarcze klocki czopy osłony korektor siły z mocowaniami i linki ) i plus jeden wężyk bo do tarcz musisz mieć wężyki



Awatar użytkownika
CSR_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sty 31, 2008 00:11
Lokalizacja: z turbo dziury (ELW)
Kontakt:

Post autor: CSR_GTI » sob lis 29, 2008 18:00

Podłacze sie do pytania... troche odświeże :P

MZastanawia mnie od czego jeszcze takie zaciski wejdą bez zbytnich przeróbek....

czy z mk3 VR6 by nie pasowały?

Mam kilka typów: passat b4, mk3 gti 8v, mk3 vr6, a moze jakies audi? Gdzie szukać jescze zacisków co podejdą?


18K4F inside... RWD car :)

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Post autor: golfiarz1 » sob lis 29, 2008 20:59

z tego co wiem zaciski tylne w vw sa podobnej budowy maja te same tloczki 36 i 38 mm rozstaw srub do jazma taki sam poco wymieniac cale zaciski mozna je zregenerowac koszt 20 zl szt i 2 godziny wolnego czasu i jakis browar na rozluznienie robilem ostatnio 4 szt
2 z golfa 2 i 2 z golfa 3 gti wszystkie chodza bez zazutu nieciekna a reczny odbija nawet bez tej sprezynki po co wqydawac tyle kasy na zaciski i kombinowac jesli ktos chce miec jak nowe dochodzi koszt piaskowania powiedzmy flaszka i 1 farba w spraju i tak wygladaja
foto pogladowe moich przednich tyl wyglada tak samo Obrazek


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 450 gości