Wymiana sprzegla

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wróbel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lis 08, 2008 01:10
Lokalizacja: Rumia (kolo Gdyni)
Kontakt:

Wymiana sprzegla

Post autor: wróbel » sob lis 08, 2008 01:47

Witam wszystkich.

Mam zamiar wymienic sprzeglo w golfie IV 1.6 16V bo juz sie troszke slizga i bierze przy samym koncu pedala.
Chcialbym sie dowiedziec czy wymiana sprzegla jest trudna do wykonania (czy jest duzo zabawy z tym)??? Czy lepiej oddac to do serwisu.
Z góry dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Post autor: Kulon » sob lis 08, 2008 01:49

wróbel pisze:czy wymiana sprzegla jest trudna do wykonania (czy jest duzo zabawy z tym)???
rozpięcie zawieszenia, demontaż skrzyni, wymiana sprzęgła, montaż skrzyni, spięcie tego co zostałe rozłączone - zbieżność ewentualnie kąty do ustawienia


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

wróbel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lis 08, 2008 01:10
Lokalizacja: Rumia (kolo Gdyni)
Kontakt:

Post autor: wróbel » sob lis 08, 2008 01:51

A musze wyciagac prawa pół os czy wystarczy odktrecic przegób wew. ???



Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Post autor: Kulon » sob lis 08, 2008 02:00

wróbel pisze:A musze wyciagac prawa pół os czy wystarczy odktrecic przegób wew. ???
nie odpowiem Ci na to pytanie bo nie wiem, sam tego nie robiłem dałem do mechanika i miałem spokojną głowę ale jest przy tym roboty troche - koszt robocizny to około 200-300 zł - no i trzeba się po siłować przy tej czynności


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

wróbel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob lis 08, 2008 01:10
Lokalizacja: Rumia (kolo Gdyni)
Kontakt:

Post autor: wróbel » sob lis 08, 2008 02:11

To nie bede sie bawil oddam go mechanikom, zwlaszacza ze po wymianie bede chcial go sprzedac a tak to bym jeszcze cos zle skrecil i bym po sprzedazy potem myslal czy wszystko jest dobrze zrobione.
Dzieki za info.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 241 gości