mk3 1.8 gt gdzie jest krokowy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Julek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pn cze 27, 2005 19:16
Lokalizacja: Pomorskie

mk3 1.8 gt gdzie jest krokowy

Post autor: Julek » wt lis 22, 2005 19:37

Witam wszystkich, mam pytanko czy ktos wie gdzie w mk3 1.8 gt znajduje sie silniczek krokowy i jak wyglada. Bo mam zamiar go przeczyscic. Z tego co widze u siebie to wydaje mi sie ze jest on po lewej stronie zaraz powyzej filtra powietrza( do wtrysku prowadza od niego przewody) czy moze sie myle??? i jest to zupelnie cos innego??? bo chyba powinien on bys przy dolocie gdzies blisko wtrysku. Pozdro.



barnej19

Post autor: barnej19 » wt lis 22, 2005 23:01

z przodu wtrysku od strony pokrywy od klawiatury tam są cztery śrubki gwiastkowe przemyj go w nawcie albo w rospuszczalniku



Awatar użytkownika
GTomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: wt cze 14, 2005 21:54
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: GTomek » wt lis 22, 2005 23:07

jeśli już temat silnika krokowego ruszony to spytam
czy krokowiec może powodować praktycznie niewiele wyczuwalne blokowanie pedału gazu bo mam coś takiego u siebie jak dodaje gazu to do pewnego momętu ładnie idzie ale zaraz po tym mam tak jakby próg i zaraz za tym znowu idzie dalej do dołu normalnie co to może być linka na 100% sie nie zaciera bo jest przesmarowana przepustnica też ładnie chodzi także na myśl przychodzi mi tylko krokowy


[url=http://www.userbars.com/][img]http://www.userbars.com/galerie/images/files/3/7/vw.gif[/img][/url]

barnej19

Post autor: barnej19 » wt lis 22, 2005 23:20

morze ci się gdzieś pedał blokuje weś go nasmaruj



Julek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pn cze 27, 2005 19:16
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: Julek » śr lis 23, 2005 10:56

Dzieki Barney19 zeczywiscie tam jest :grin: - czlowiek uczy sie cale zycie.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 347 gości