Wspomaganie kierownicy przerywa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ŁukaszVirus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 14:26
Lokalizacja: UKTA

Wspomaganie kierownicy przerywa

Post autor: ŁukaszVirus » sob cze 28, 2008 14:52

Witam. otoz tak mam problem ze wspomaganiem od jakiegos czasu czuje ze przerywa niewiem czym to moze byc spowodowane... wczoraj wogole padlo i to w dosc nieciekawym momencie...bo przy dosc szybkiej jezdzie(160-170) i to w dodatku na zakrecie... ledwo dalem rade ogarnac... a jak juz zajechalem pod blok to wogule ledwo sie zmiescilem... mam dosc szerokie opony wiec jest tragedia bez wspomagania... prosze o podpowiedz... moze ktos mial podobny problem ??
Ostatnio zmieniony ndz cze 29, 2008 04:04 przez ŁukaszVirus, łącznie zmieniany 1 raz.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175178
moje GTI edition...

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob cze 28, 2008 15:50

Zazwyczaj zapieka się zawór zwrotny w pompie



ŁukaszVirus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz cze 08, 2008 14:26
Lokalizacja: UKTA

Post autor: ŁukaszVirus » sob cze 28, 2008 17:53

a powiedz moze jeszcze w jaki sposob mozna usunac ta awarie ???
i czy mozna to zrobic bez stawiania auta na warsztat ???


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175178
moje GTI edition...

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz cze 29, 2008 14:38

Niestety pompę trzeba wyciągnąć



energit25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr lip 16, 2008 12:37
Lokalizacja: Katowice

Post autor: energit25 » pn lis 03, 2008 09:59

Witam, nie chce zakładać nowego tematu bo mój problem jest podobny, tylko troche "na odwrót"
Mam golfa III z 1995 benzyna 1,6 ostatnimi czasy jak jest wilgoć na polu pada deszcz zauwazyłem ze jak skręcam w czasie jazdy- jadąc bardzo wolno (na wsiśnietym sprzegle, skręcając np. na parking na wolnych obrotach) trochę mi przycina (blokuje) kierownicę. W czasie jazdy jak jade szybko oraz jak skręcam na zakrętach na skrzyzowaniu, kiedy mam wyższe obroty wszystko jest OK.
Mam pytanie do szanownych kolegów, co może być przyczyną??

Dodam ze niedawno wymieniałem pasek klinowy i mógł sie juz naciągnąć po zakupie i może trzeba go teraz po ułożeniu naciągnąć jeszcze bardziej?? - to pierwsze moje podejrzenie.... bo pasek mam jeden wspólny do wszystkiego.

Drugie podejrzenie to zbyt niskie wolne obroty? bo mam z tym problem jak ma ciepły silnik to obroty spadaja mi do 630-650, autko mi fajne chodzi, nie przeszkadza mi wcale ze są za niskie... wiec nie byłem z tym do regulacji... ale moze to być przyczyną?



Awatar użytkownika
pori55555
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: pn mar 05, 2007 20:07
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: pori55555 » pn lis 03, 2008 23:06

ŁukaszVirus pisze:... prosze o podpowiedz...
lepiej bym to jak najszybciej naprawił ostatnio słyszałem o wypadku gdzie kolesiowi na zakrecie wspomaganie zdechło i chłopa już ni mam miedzy żywymi [-o<



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 454 gości