rozkodowany (dorabiany)kluczyk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
emka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 20:19
Lokalizacja: Radom

rozkodowany (dorabiany)kluczyk

Post autor: emka » ndz lis 02, 2008 22:03

Prosze o pomoc. Rozkodował mi się prawie nie używany (dorabiany) kluczyk. Nie otwiera drzwi, chociaż odpala auto. Juz raz tak miałem. Wtedy podjechałem do warsztatu tam gdzie go dorabiali. "magik" który dorabiał kluczyk w niecałą minute mi go uaktywnił. Mogę to zrobić samemu? Wiem taraz że chyba powinienem ten kluczyk używać co jakis czas. Ale póki co trzeba go uruchomić.



h0lden
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob lis 01, 2008 20:11
Lokalizacja: Toruń

Post autor: h0lden » pn lis 03, 2008 00:52

wg instrukcji:

"jezeli po nacisnieciu przycisku otwierania samochodu nie mozna otworzyc, istnieje mozliwosc, ze kod kluczyka i komputera sterujacego nie sa zgodne. Moze do tego dojsc, kiedy przycisk otwierania kluczyka jest czesto naciskany poza obszarem zasiegu urzadzenia.

Kluczyk z nadajnikiem radiowym musi zostac ponownie zsynchronizowany. Nacisnac w tym celu przycisk otwierania zdalnego sterowania radiowego i w ciagu jednej minuty zamknac albo otworzyc samochod kluczykiem mechanicznym"



Awatar użytkownika
emka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 20:19
Lokalizacja: Radom

Dzięki hOlden ale...

Post autor: emka » pn lis 03, 2008 20:10

Jest jeden problem. W drzwiach u mnie nie ma wkładek bym mógł zamknąć autko z kluczyka! Jedyna wkładka gdzie mogę coś przekręcic kluczykiem to klapa bagażnika.



pavwcio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 07, 2008 21:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: pavwcio » pn lis 03, 2008 20:18

w takim razie spróbowałbym zrobić to w klapie bagażnika



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 388 gości