babelki w zbiorniku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pavlo GT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn sty 14, 2008 22:27
Lokalizacja: bochnia

babelki w zbiorniku

Post autor: Pavlo GT » sob lis 01, 2008 09:42

wiem ze jednym z powodow uszkodzonej uszczelki pod glowica sa babelki powietrza w zborniku cieczy chlodzacej, w czasie dodawania gazu pojawiaja sie umnie babelki ale niewiem czy to jest spowodowane tym ze uszczelka jest walnieta czy przez to ze plyn przelewa sie przez wezyk spowrotem do zbiornika??
Ostatnio zmieniony sob lis 01, 2008 09:44 przez Pavlo GT, łącznie zmieniany 1 raz.



albert1973
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw lis 29, 2007 21:11
Lokalizacja: Elblag
Kontakt:

Post autor: albert1973 » sob lis 01, 2008 12:17

jak mi poszla uszczelka to babelki szly ale od dolu w wyrownawczym i czuc bylo spaliny i po odkreceniu swiec bylo widac na ktoeym garze puscila uszczelka -zaobserwowac sie dalo tez wiecej pary na wydechu i dziwnym zapachu



mate64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1547
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 20:30
Lokalizacja: EU

Re: babelki w zbiorniku

Post autor: mate64 » sob lis 01, 2008 12:28

Pavlo GT pisze:wiem ze jednym z powodow uszkodzonej uszczelki pod glowica sa babelki powietrza w zborniku cieczy chlodzacej, w czasie dodawania gazu pojawiaja sie umnie babelki ale niewiem czy to jest spowodowane tym ze uszczelka jest walnieta czy przez to ze plyn przelewa sie przez wezyk spowrotem do zbiornika??
Ubywa/przybywa ci płynu chłodniczego? Oleju przybywa/ubywa? Jaki kolor ma płyn chłodniczy? Auto "dymi" mocniej na biało?
To są wskaźniki czy masz przedmuchy do układu chłodzenia.


Podpis uległ awarii spróbuj później :)
Podpis uzyskał aprobatę YGD i może być umieszczany.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 369 gości