Problem z silniczkiem szyberdachu.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

toomek77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pt paź 27, 2006 12:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Problem z silniczkiem szyberdachu.

Post autor: toomek77 » pt maja 09, 2008 19:46

Problem jest tego typu, że nie działa funkcja domykania dachu z kluczyka ani z przycisku, chociaż bardziej precyzyjnie można rzec, że raz działa, raz nie. Silniczek raczej w porządku, bo zarówno podnoszenie, jak i odsuwanie jest sprawne.

[ Dodano: 13 Maj 2008 00:11 ]
Teraz domykanie dachu z kluczyka już działa, jednak szyberdach nie ustawia się w pozycji na równo z dachem samochodu, tylko nieco niżej, nie wiem dlaczego. Przez to tworzy się szpara.



naganiacz03
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr lis 23, 2005 17:38
Lokalizacja: warszawa

Post autor: naganiacz03 » wt paź 28, 2008 23:52

Witam, czy ma ktoś pojęcie jak można ustawic elektryczny silniczek szyberdachu, bo po wyjęciu i naprawie prowadnicy silniczek w swych trzech położeniach potrafi jedynie otwierać szyber ale niepotrafi go zamknąć i uchylić, z góry dzięki


wariatuncioo

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr paź 29, 2008 00:00

naganiacz03, co ty wyprawiasz?! Ile razy będzie zadawał to samo pytanie? Bałagan na forum robisz. Zamknij dach kluczykiem, odkręć silnik, ustaw go włącznikiem na zamknięte i przykręć.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

naganiacz03
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr lis 23, 2005 17:38
Lokalizacja: warszawa

Post autor: naganiacz03 » śr paź 29, 2008 00:26

dziekować, tak też zrobie Pozzzzdro

[ Dodano: Pią Paź 31, 2008 22:41 ]
Witam Paweł Marek, zrobiłem dokładnie tak jak pisałeś ale mam problem ponieważ silniczek niestety tylko otwiera mi szyber, czy wiesz może co może byc grane? Pozdro


wariatuncioo

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 304 gości