Centralka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Grzebaluch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 08, 2008 15:56
Lokalizacja: Dudidze Kolonia
Kontakt:

Centralka

Post autor: Grzebaluch » pn paź 27, 2008 03:19

Witam. Mam takie pytanko iz zamontowalaem u siebie centralny zamek sterownik, silowniki itp.i wszystko bylo OK silowniki sie zamykaly. Lecz zabraklo orginalnego kabla do drzwi i musialem dolutowac kawaki by starczylo mi do silownika. Zlozylem drzwi i gdy chcialem zobaczyc jak chodzi centralka a ona zamyka sie i spowrotem otwiera :grrr: :grrr: tyle roboty a tu lipa. Co moze byc przyczyna?? Chyba nie te kawalki kabli co dolutowalem, moze slaby akumlator??? Pomozcie bo nie mam juz nerwow.


Autka to skarbonki ale jakie piekne jak ja je kocham!!!!

Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: norek111 » pn paź 27, 2008 03:40

może zle zaizolowałeś te kawałki dolutowane i masują gdzieś


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM

Awatar użytkownika
krzycho85
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 820
Rejestracja: pt lis 11, 2005 22:13
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: krzycho85 » pn paź 27, 2008 10:38

Moim zdaniem źle ustawione siłowniki.



Grzebaluch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 08, 2008 15:56
Lokalizacja: Dudidze Kolonia
Kontakt:

Post autor: Grzebaluch » pn paź 27, 2008 17:57

silowniki napewno dobrze sa ustawione gdyz rozebralem drzwi jeszcze raz i wyciaglem silowniki z drzwi i jest to samo zamyka =>otwiera


Autka to skarbonki ale jakie piekne jak ja je kocham!!!!

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn paź 27, 2008 18:15

masz mastera w drzwiach kierowcy coby otwierać kluczykiem? To źle ustawiłeś zakres jego ruchu, ustaw odpoiedni długość cięgna mastera i będzie ok, metodą prób i błędów.
Jak za mało się schowa zamykając to zadziała stycznik w masterze i od razu się otworzy

[ Dodano: Pon Paź 27, 2008 6:13 pm ]
albo zwyczajnie - pomyliłeś biegunowość kabli mastera (tych od slniczka)


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Grzebaluch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: wt sty 08, 2008 15:56
Lokalizacja: Dudidze Kolonia
Kontakt:

Post autor: Grzebaluch » wt paź 28, 2008 01:37

nie ma takiej opcji juz z masterem probowalem kabinowac. Odpiolem nawet go i podlaczylem zwyklego bez wkladania w drzwi i to samo :satan: Odpiolem tez Mastera i zostawilem tylko Slave w drzwiach od pasazera i rowniez on sie zamyka i za chwile otwiera a dioda od sterownika mruga ze auto jest zamkniete. wyslalem dzisiaj sterownik na gwarancji i zobaczymy co sie okaze oczywiscie napisze, a teraz trzeba troche poczekac zanim poczta polska ruszy z przesylka.
Paczka juz dotarla i co sie okazalo wadliwy byl sterownik, dostalem nowy na gwarancji i wszystko smiga :food: :food: :food: .
Ostatnio zmieniony czw lis 06, 2008 01:42 przez Grzebaluch, łącznie zmieniany 2 razy.


Autka to skarbonki ale jakie piekne jak ja je kocham!!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości