woda leje sie do srodka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

milsz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 22, 2008 17:45
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

woda leje sie do srodka

Post autor: milsz » czw paź 23, 2008 15:32

witam.wiem ze tych tematów było wiele. użyłem szukajki poczytałem,jednak nie wiem co mam dalej zrobić woda leje mi się do środka chyba przez linkę od otwierania klapy bo cała linka i raczka jest mokra razem ze skrzynka bezpieczników.Co mam zrobić żeby przestało mi lać do środka?.Jak narazie to lekko pada,ale wole nie myśleć co będzie jak zacznie prać żabami.Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje



Awatar użytkownika
nerlst
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 00:21
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: nerlst » czw paź 23, 2008 16:18

Uszczelnij wszystkie otwory od strony komory silnika jakimś silikonem z pistoletu i po problemie, najczęściej do środka leje się też przez otwór od wentylatora, jest on pod tym plastikiem osłaniającym silnik od wycieraczek i komputer (jeśli jest), przy zdejmowaniu trzeba uważać, bo bardzo kruchy. Być może masz tam zapchana otwory odwadniające jakimiś liśćmi, warto też podstawę tej kratki od wentylatora która tam jest uszczelnić silikonem.


pzdr
Ostatnio zmieniony czw paź 23, 2008 16:21 przez nerlst, łącznie zmieniany 3 razy.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=130709&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
LoLs
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: czw maja 24, 2007 08:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Post autor: LoLs » czw paź 23, 2008 16:19

no jak linka to powinna być w osłonie ( pancerz ) sprawdź czy jest cały i potem sprawdź miejsce jak linka wychodzi z wnętrza na zewnątrz nożne w tym miejscu byś nieszczelność oraz sprawdź odpływ po w podszybiu możne są zapchane



milsz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 22, 2008 17:45
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Post autor: milsz » czw paź 23, 2008 16:30

kanaliki są czyste,podstawę kratki wentylatora już uszczelniłem.plastik z podszybia jest lekko pęknięty ale go skleiłem,pancerz od linki tez jest cały



promo211
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 196
Rejestracja: śr sty 18, 2006 20:41
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: promo211 » czw paź 23, 2008 16:53

Witam
kolego,tam gdzie przechodzi linka od otwierania klapy powinna być okrągła uszczelka i właśnie
z jej braku lub niewłaściwego zamocowania przecieka Ci woda
Pozdrawiam Przemek



milsz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 22, 2008 17:45
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Post autor: milsz » czw paź 23, 2008 17:04

uszczelka tez jest.potraktuje ja silikonem moze to cos pomoze a jak dalej bedzie cieklo to juz sam niewiem tym bardziej ze ostatnio wymienialem szybe i uszczelka byla dobra ran przeczyscilem z rdzy



raf1al
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 895
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 19:54
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: raf1al » czw paź 23, 2008 17:48

milsz pisze:uszczelka tez jest.potraktuje ja silikonem moze to cos pomoze a jak dalej bedzie cieklo to juz sam niewiem tym bardziej ze ostatnio wymienialem szybe i uszczelka byla dobra ran przeczyscilem z rdzy


http://mk2.vwgolf.pl/porada22.html
polecam u mnie pomogło uszczelniałem "BOLL Jednoskładnikowa klejąc - uszczelniająca
masa poliuretanowa"



milsz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt sty 22, 2008 17:45
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Post autor: milsz » czw paź 23, 2008 18:23

narzie wielkie dzieki w sobote bede sie z ym borykal dalej i mam nadzieje ze mi sie uda.dzieki za podpowiedzie.pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości