Dodatkowy kanal i kierunki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Bikerman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt mar 13, 2007 17:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bikerman » czw paź 23, 2008 02:14

Pewnie już się z tym uporałeś ale jeżeli nie.
Miałem g golfie MK2 taki sam zamek i dodatkowy kanał wykorzystałem właśnie do otwierania klapy. NIE używałem żadnego przekaźnieka. Już nie pamiętam dokładnie pod który kabel podpiołem sterownik ale napewno jeden kabel jest niskoprądowy a po drugi można podpiąć siłowni kbezpośrednio.



Przemek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2348
Rejestracja: śr lut 28, 2007 20:22
Lokalizacja: CENTRUM DOWODZENIA OSSY
Kontakt:

Post autor: Przemek » czw paź 23, 2008 11:56

Przed tym przekaźnikiem dałem jeszcze przycisk żeby nie tylko szło otworzyć z pilota klapę a żeby podłączyć przekaźnik to tak na przekaźniku masz o numerowane 30 to wejście + . 85 in puls z modułu. 86 masa 87 wyjście na siłownik. Na pewno z modułu będzie wyście impulsowe + lub - to podepniesz + jeśli tylko minus to podepniesz minusa pod 86 a zamiast inpulsa85 dasz + a ja zrobiłem tak i też działa


LEŚNY PRZYTULAS

Awatar użytkownika
#Mateusz#
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 284
Rejestracja: wt paź 31, 2006 13:55
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: #Mateusz# » czw cze 03, 2010 10:52

Meeeeega odkop dwuletni :helm: :helm: :helm: Ale właśnie jestem na etapie montażu centralnego zamka i podpiąłem bezpośrednio siłownik tylnej klapy do dodatkowego kanału i nic się nie dzieje jak naciskam na pilocie otwieranie bagażnika. Reszta siłowników działa poprawnie, ale ten z tylnej klapy nie chce się ruszyć. A działa na pewno bo sprawdzałem... I uprzedzając pytania - podłączyłem ten siłownik do dodatkowego kanału plus (nie tego niskoprądowego). Proszę o szybką odpowiedź bo auto całe rozgrzebane stoi :bigok:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw cze 03, 2010 13:28

#Mateusz#, ale żeby sprawdzić musiałbyś zapodać schemat, na ogół kanały dodatkowe podają masę nie plus. Pewien jesteś że to plus?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 486 gości