[mk 2] 1.3 cl tylni spryskiwacz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zbyszekl17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 13, 2005 19:51
Lokalizacja: Kraków

[mk 2] 1.3 cl tylni spryskiwacz

Post autor: zbyszekl17 » sob lis 19, 2005 17:47

czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć którędy przez auto biegdnie węzyk od tylnego spryskiwacza do zbiorniczna z płynem do spryskiwaczy, wiem jedynie ze przez klape w prawym górnym rogu wchodzi pod dach ale nie wiem co poźniej któredy wchodzi do komory sylnika i dalej do zbiorniczka czy mozliwe zebym miał wersje gdzie zbiorniczek od spryskiwacza tylnego jest osobno moj rocznik 84 prosze o pomoc


Niedługo to ja będe miał najpiękniejszego mk2 w polsce:)

Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » sob lis 19, 2005 17:54

było... uzyj opcji szukaj...
nawet z rysunkami było


Obrazek

Awatar użytkownika
zbyszekl17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 13, 2005 19:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zbyszekl17 » sob lis 19, 2005 18:38

przykro mi szukałem na forum przed napisaniem tego tematu jak i też po twoim poscie Quatro7 ale nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie , od pompki odchodzi mi tylko jeden węzyk idzie pod maską i jest rozdzielany na 2 na przednią szybe lewy i prawy nie bardzo wiem w którym miejscu miał by tam być podłączony wezyk od tylniego spryskiwacza dodam ze gdy naciskam przełącznik na przedni spryskiwacz to wszystko działa słychac prace silniczka a jesli na tylni to nic sie nie dzieje poza pracą wycieraczki


Niedługo to ja będe miał najpiękniejszego mk2 w polsce:)

Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » sob lis 19, 2005 18:44

to masz założoną zła pompe... z pomki powinny wychodzic dwa przewody i jede idzie do tyłu a drógi sie rozdziela na przednie szyby


Obrazek

Awatar użytkownika
zbyszekl17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: śr lip 13, 2005 19:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zbyszekl17 » sob lis 19, 2005 19:10

Dziekuje za odpowiedz bede szukał odpowiedniej pompy do mojego auta. Wczoraj w tv słyszałem ze mozna dostać mandacik za brak płynu do spryskiwaczy? czy mogą doczepić sie do niedziałającego tylniego spryskiwacza :)


Niedługo to ja będe miał najpiękniejszego mk2 w polsce:)

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » sob lis 19, 2005 21:00

Nawet do brudnego auta mogą się dowalić.



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Re: [mk 2] 1.3 cl tylni spryskiwacz

Post autor: hanti » sob lis 19, 2005 22:57

zbyszekl17 pisze:czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć którędy przez auto biegdnie węzyk od tylnego spryskiwacza do zbiorniczna z płynem do spryskiwaczy, wiem jedynie ze przez klape w prawym górnym rogu wchodzi pod dach ale nie wiem co poźniej któredy wchodzi do komory sylnika i dalej do zbiorniczka czy mozliwe zebym miał wersje gdzie zbiorniczek od spryskiwacza tylnego jest osobno moj rocznik 84 prosze o pomoc
wchodzac do klapy idzie na dol a nastepnie w dol kolo wlewu paliwa i tylnim pasem na druga strone kolo lamp z tamtad juz prosto do komory silnika przynajmniej u mnie tak jest

pozdro


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » ndz lis 20, 2005 05:25

zbyszekl17 pisze:Wczoraj w tv słyszałem ze mozna dostać mandacik za brak płynu do spryskiwaczy? czy mogą doczepić sie do niedziałającego tylniego spryskiwacza
Możesz nawet dostać 100 PLN mandatu za brak skrobaczki do szyb jak do tego dojdzie. W TV kiedyś słyszałem :)


Obrazek

Awatar użytkownika
dondawidos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: śr cze 15, 2005 22:11
Lokalizacja: MIELEC

Post autor: dondawidos » ndz lis 20, 2005 23:58

zciągnij tapicerke z tylnej klapy odepnij węzyk od spryskiwacza i przedmuchaj go sprezonym powietrzem najtepiej u kogos kto ma kompresor.

Zpewnościom pomoze u mnie tak bylo ze pompe było slychać a nie spryskiwał bo poprostu sie zapchał paprochami, powodzenia



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 303 gości