Sterownik centralnego zamka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

miqs

Sterownik centralnego zamka

Post autor: miqs » wt paź 21, 2008 21:31

Czy mógłby mi ktoś objaśnić, gdzie mogę znaleźć coś takiego w Golfie. Posiadam centralny zamek wraz z ori scyzorykiem, jednak od pewnego czasu pilot nie działa( wiele prób było, łącznie z serwisem - ale bez sprawdzenia Vagiem, za co chcieli 300 zł nic nie powiedzą) Teraz sobie wymyśliłem, że może kabelek jakiś się odczepił lub coś takiego :) Nie chciałbym wydawać 140 zł na allegro na jakiś zamiennik, jezeli ori jest sprawny :) Chyba jest pod tym plastikiem pod kierownicą, tylko gdzie dokładnie - może jakieś zdjęcie czy coś :)
Ostatnio zmieniony wt paź 21, 2008 21:33 przez miqs, łącznie zmieniany 1 raz.



Mirek39m
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: pt lip 25, 2008 08:15
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Mirek39m » śr paź 22, 2008 09:42

jest pod tym plastikiem pod kierownicą


Mirek

greg

Post autor: greg » śr paź 22, 2008 10:53

miqs pisze:tylko gdzie dokładnie - może jakieś zdjęcie czy coś
tu masz http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2284208#2284208



miqs

Post autor: miqs » śr paź 22, 2008 15:03

Ale chyba całej dechy nie trzeba demontować? :)



Awatar użytkownika
Gerart
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 313
Rejestracja: czw gru 27, 2007 18:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Gerart » śr paź 22, 2008 15:27

Rozumiem, że nie zamek się nie zamyka i nie otwiera z przycisku tylko musisz kluczykiem przekręcić w zamku. A sprawdzałeś drugim kluczykiem? Zobacz też czy jak wciskasz przycisk na kluczyku to czy zapala się dioda. Może to tylko bateria w kluczyku słaba. Jakby nie było poszedł mail.


Ludzie w ogóle nie myślą, oni tylko myślą, że myślą - Mark Twain
29.07.2010 - Independence day - And He Lived Happily Ever After . . .

miqs

Post autor: miqs » śr paź 22, 2008 17:05

Dokładnie. Manualnie ( przekręcanie w zamku) wszystko jest ok, zamyka się elegancko, awaryjne mrugają.
Po prostu nie działa to z pilota. Zarówno jeden jak i drugi nie działa, baterie są ok.


EDIT:

Poszedłem do auta i coś mnie wzięło żeby spojrzeć na bezpieczniki. Otóż nie mam bezpiecznika nr 6 i 17. Według instrukcji obok odpowiadają one za zamek i tu jest moje pytanie, czy to jest możliwy powód? Dodam, że jak spojrzałem w miejsce bezpiecznika to w jednym ( nr 17 nie było tych metalowych styków) a w drugim był tylko jeden ( nie wiem, może ktoś przy wymianie to rozwalił i dlatego mi nie działa pilot? ) tylko dlaczego działa zwykły centralny. Jest jeszcze jeden bezpiecznik oznaczony jako klucz, ale po wyciągnięciu wyłączają się światła wewnątrz pojazdu.
Ostatnio zmieniony śr paź 22, 2008 17:40 przez miqs, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 197 gości