wymiana gaźnika Pierburg 2E

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » pt paź 17, 2008 14:58

marepako pisze:na allegro jest chlop ktory regeneruje gazniki i moge z czystym sumieniem powiedziec ze robi to dobrze (aczkolwiek nie tanio). robi caly gaznik a nie rzecz ktora sie spier...
Nie dziwie się skoro budowa tego gaznika jest prosta jak budowa cepa. Wiec wystarczy odkrecic odpowiednia czesc i po kłopocie.
No chyba ze komus nie chce sie okdrecac 2 śrubek bądź ubrudzic rąk to niech lepiej zapłaci.


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Awatar użytkownika
marepako
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt sie 12, 2005 17:52
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: marepako » pt paź 17, 2008 16:03

Maćkooo pisze:
marepako pisze:na allegro jest chlop ktory regeneruje gazniki i moge z czystym sumieniem powiedziec ze robi to dobrze (aczkolwiek nie tanio). robi caly gaznik a nie rzecz ktora sie spier...
Nie dziwie się skoro budowa tego gaznika jest prosta jak budowa cepa. Wiec wystarczy odkrecic odpowiednia czesc i po kłopocie.
No chyba ze komus nie chce sie okdrecac 2 śrubek bądź ubrudzic rąk to niech lepiej zapłaci.
jesli jestes w stanie zalatwic zawor woskowy badz oryginalne czescie pierburga to chwala ci za to


One Man Crew

Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » pt paź 17, 2008 17:33

A po co wymieniac czesci. Wiekszośc da sie naprawic przy użyciu kawałka gumy i głowy. :D
Takze zawór woskowy da sie naprawic.


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Awatar użytkownika
Jessy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: wt paź 30, 2007 09:07
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Jessy » sob paź 18, 2008 18:14

Przemysłowa 13A "AGMI" Trans Serwis , koło urzedu celnego

[ Dodano: 18 Paź 2008 18:16 ]
Tel 889220213 Krzysiek


Lewy pas zaglądasz śmierci w twarz...a tak na marginesie... " CZERWONE SĄ SZYBSZE..:D "

Awatar użytkownika
Pooldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 10:13
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Pooldi » sob paź 18, 2008 20:07

A jak można naprawić woskowy element (objętościowy)?? U mnie ten trzpień nie wystaje poza waxa.


Nawet najmniejsza kałuża odbija niebo

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob paź 18, 2008 20:51

przecież trzepień nie wystaje, koniec dźwigni łączącej się przepustnicą wchodzi w jego środek. Nie naprawisz waxa jako takiego. Ale jeśli jest uszkodzony na tyle że nie idzie obniżyć obrotów na śróbach przy siłowniku 3 położeniowym, to można ustawić wychylenie przepustnicy (zmniejszyć je) przy waxie. Jest tam śróbka regulacyjna na imbus, pierwsza od lewej z dwóch podobnych.
Ostatnio zmieniony sob paź 18, 2008 20:52 przez Paweł Marek, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

arab_den
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 245
Rejestracja: wt lis 21, 2006 14:54
Lokalizacja: pow.Przemyśl
Kontakt:

Post autor: arab_den » pn paź 20, 2008 07:16

Ja panowie niemam niestety gdzie i kiedy grzebać w mojej błyskawicy, a ze chce się pozbyć jak najszybciej tego problemu to zamówiłem sobie regenerowany gaźnik z gwarancją wydaje mi się ze w przyzwoitych pieniądzach, więcej przejezdze niz jest on warty bo narazie spala mi 20l/100km a poranne odpalanie na zimnym silniku to katastrofa.


Oo===w===oO

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 278 gości