max 160 km\h

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
szopek87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 720
Rejestracja: czw kwie 24, 2008 19:43
Lokalizacja: Lublin

Post autor: szopek87 » wt wrz 30, 2008 09:28

roboform550 pisze:Panowie w PL najszybciej można jechać 130 km/h na naszych wspaniałych autostradach więc nie mam pojęcia o co tyle krzyku że tylko 160 km/h :grin: :grin: :grin: :grin:
wiesz ze my polacy lubimy wszystkie przepisy lamac, a w polsce kochani drogowcy zamiast remontowac wola nam wstawic ograniczenie predkosci :grin: :grin: :grin:


nigdy nie jest tak nisko by nie mogło być niżej
7 cali czystej stali a wahacz o asfalt wali :)

Awatar użytkownika
GoF
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: śr paź 10, 2007 11:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: GoF » wt wrz 30, 2008 10:39

Dobrze gadaja, trzeba zrobic logi bo ten golfik powinien smigac duzo szybciej. Co prawda u mnie ponad 160-180 to juz nie za bardzo sie zbiera i trzeba dobrego odcinka drogi zeby sie bujnąć ale w 4 osoby załadowany na maxa lecial 215km/h i jeszcze delikatnie wskazówka szła do góry (w sumie to juz było w dół :helm:) wiec do 220 by doszedl ale niestety alarm sie włączył w aucie (mimo 3 pasmowej pustej autostrady) bo niektorzy wczesniej nawet 160km/h nigdy nie jechali. Mozliwe ze bylo lekko z gorki choc tego nie bylo widac bo taka predkosc mnie mocno zaskoczyla ze tyle ASZ poleci na maxa zaladowany ale na zagranicznym paliwku to do 180km/h to sie zbieral jak nigdy.
Ps. licznik mi zawyża prędkość ok ok 3-4km/h sprawdzane na gps i przydroznych radarach :helm:



Awatar użytkownika
bartos 2008
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 16:25
Lokalizacja: jarosłaVWiec

Post autor: bartos 2008 » wt wrz 30, 2008 11:16

u mnie objaw był podobny przez jakiś miesiąc jeździłem spokojnie i na zimnym silniku aż w końcu się załamałem że na dobrej drodze jechałem na max 120 i nic więcej!!!!
mechanik powiedział że to może być przepływomierz i żebym tak na maxa parę razy pojeździł to się powinno odblokować. miał rację co kolejny raz jechał szybciej, zgasiłem go i znowu. aż max wynosił 170km. to wszystko co z niego mogę wycisnąć.

dla jasności też mam tdi 90KM.

ale czytałem że 90 na maxa jadą właśnie tylko 170 nie więcej...


[img]http://images48.fotosik.pl/34/7a8361a264f9111a.jpg[/img]

pozdrowionka

Awatar użytkownika
GoF
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: śr paź 10, 2007 11:22
Lokalizacja: Kraków

Post autor: GoF » wt wrz 30, 2008 12:29

Nie mowie ze poleci ponad 200 ale te 180 powinien zrobić bez problemu bo tyle ma w papierach a tam VW raczej z rezerwa podaje wartości.
Kurde ostatnio chyba swoje autko przymuliłem zwykłą jazda (cos mi sie wydaje ze nie zbiera sie jak kiedyś albo sie przyzwyczaiłem i chce wiecej) i chyba trzeba sie wybrać na dłuższą trase i przewietrzyć wnętrzności bo jak go pogonie to pozniej troche lepiej sie zbiera.



Awatar użytkownika
deTomaso
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt sie 19, 2008 17:01
Lokalizacja: sierakowice
Kontakt:

Post autor: deTomaso » wt paź 14, 2008 18:38

wymieniłem przepływomierz i od razu czuć dużą różnicę,zbiera się na każdym biegu i o to chodziło,teraz czekam na 1 listopada bo jadę do rodziców i jak bedzie dobra droga to go sprawdzę i powiem czy v max się zwiększyła ale podejrzewam ze powinna



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 246 gości