Czy mozna zareklamowac olej kupiony w markecie???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Czy mozna zareklamowac olej kupiony w markecie???

Post autor: PinkFloyd » pn paź 13, 2008 21:46

Wymieniałęm dzisiaj olej po przebiegu 14 tys km. Wszystko było ok. Pojechałem do Makro i kupiłem Mobil Turbo Diesel 10W40 Turbo Diesel +1l gratis za 91zł. Wymieniłem wraz z wkłądem filtra Knecht i po odpaleniu od razu zaczeły stukać hydrauliki, mimoze w misce była odp. ilosc oleju-4,5l. lampka na desce gasła od razu. Rozgrzałem autko i nic dalej stuka. Przejechałem 60km i dalej :grrr: załamka. Odczekałem ostygł odpalam i znów stukot :crazy: Myslałem ze sie zawiesiły. Nic nie dało. Sprawdzam opakowanie - na oleju kod 5 czyli Polska. Olej jakos gęsty jak na 10W40 i jakoś go dziwne czuć- śmierdzi widac w oleju jakby włukna innej substancji lub jakby inna substancja dodana do oleju- inny kolor jak nalałem do czystej szklanki. Olej odp. zapakowany, plomba była ok, rok pr. luty 2008. Postanowiełm zaryzykowac kupiłem olej Midland 10W40 produkcja Szwajcaria kod na opakowaniu 7. Filtr znów Knecht i co po wymianie stukot 2 s i cisza :okej: odpalam i teraz za każdym razem cisza :okej: Jak myślicie robić cos z tym, reklamowac :chytry: na półce duzo takich olejów. Z tego co doczytałem polski Mobil rozlewany jest w rafinerii Lotos.
Ostatnio zmieniony pn paź 13, 2008 21:47 przez PinkFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Szymon8
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 11:41
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Szymon8 » pn paź 13, 2008 21:52

Wszystko co made in Poland to mozna spokojne na półke z powrotem odłozyc. A co do reklamacji to wątpie czy cokolwiek da sie zrobic :panna:



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Post autor: PinkFloyd » pn paź 13, 2008 22:18

Szymon8 pisze:Wszystko co made in Poland to mozna spokojne na półke z powrotem odłozyc. A co do reklamacji to wątpie czy cokolwiek da sie zrobic :panna:
Chyba wezmę pozostały 0,5l oleju zapakuje i napisze list i wysle do producenta. Bo co market może. Powie, że było zapakowane fabrycznie, a jezeli produkt nie przeterminowany to przeciez nie zaglądaja do każdego opakowania. Kiedyś reklamowałem pompę wody bo po założeniu głośno chodział. Sklep nie przyjął bo była zakładana a wysłałem do producenta i dostałem nowa dobra. Uwzględnili i przeprosili. Nawet dostałem gratisa. Wiec teraz zrobie chyba tak samo.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości