tylne Linki Hamulcowe

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wolfiks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 11:42
Lokalizacja: Kęty

tylne Linki Hamulcowe

Post autor: wolfiks » pn paź 13, 2008 17:58

Dziś Byłem na przeglądzie i mi nie podbili z jednego powodu Kazał wymienić Linki hamulcowe tylne . Może wie ktoś ile coś takiego może kosztowaąc komplet tych linek, i ile kosztuje gdzie mniej więcej linki z montażem .



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn paź 13, 2008 18:01

dlaczego kazał wymienić linki?
Bo jesli na podstawie tego ze ręczny jest za słąby wysnuto wnioski ze linki są do wymiany to raczej diagnosta jest w błędzie (główna bolączka golfów to nieodbijający zacisk i to nie z powowdu linek) Po prostu nie sądzę żeby chciało mu się się badać cały układ hamulcowy i siterdzać czy to linki czy zacisk a moze wystarczy regulacja. Pewnie rzucił hasło "linki do wymiany". Napisz jak to bylo



wolfiks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 11:42
Lokalizacja: Kęty

Post autor: wolfiks » pn paź 13, 2008 18:14

Linki do wymiany zawoałał mnie po samochód i pokazał ze są juz stare popekane ;/



greg

Post autor: greg » pn paź 13, 2008 18:20

wolfiks, co popękane? obudowy linek? czy też postrzepione same linki - bo coś mi śmierdzi.
Co do ceny - 1 linka hamulcowa w ASO powinna kosztować ok 60-70zł - w innym sklepie możliwe że taniej



Awatar użytkownika
drill
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 696
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: drill » pn paź 13, 2008 18:27

dobrej jakosci zamiennik to w sklepie koszt okolo 40zl za sztuke... czyli okolo 80zl za zestaw...

co do ceny to wiem ze za wymiane linek, okladzin i bebechow potrafia wolac do 80zl za oba kola... nie wiem ile za sama wymiane linek...


Obrazek

wolfiks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 11:42
Lokalizacja: Kęty

Post autor: wolfiks » pn paź 13, 2008 19:23

A mam pytanie Samemu tego nie idzie zrobić co ??



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn paź 13, 2008 19:44

a moze najpierw odpowiesz na pytania kolegi Grega który wyraża chęć pomocy? Ktos chce pomóc a ty to ignorujesz.
da radę samemu. Ale jeśli diagnosćie chodziło o popękane pancerze to w zasadzie mozesz jej wsadzic w termokurczliwe rureczki i będą wyglądały jak nowe. Koszt to będzie kilka zł. Skoro działaja a tylko pancerz jest spękany to mozesz tak robić, ale wiadomo że porzadnie byłoby je wymienić. Ja podałem tylko sposób jak oszuykać nadgorliwego diagnostę.
pzdr



wolfiks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 11:42
Lokalizacja: Kęty

Post autor: wolfiks » pn paź 13, 2008 19:47

Nie umie odpowiedziec na to Pytanie Powiedział ze są do wymiany Ale chce je wymienic autko juz ma troche bo z 1992 roku i by sie je przydało wymienic dla celów bezoieczeństwa??

Przy samodzielnnej wymianie Pozniej trzeba jakoś naciągać czy cos te linki ?? i nie wiem zy to tam są linki czy takie pręty



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » pn paź 13, 2008 19:50

są to linki , konstrukcja jak takie w rowerze tylko grubsze linki i porządniejsze pancerze. Po wymianie jest potrzebna regulacja.



wolfiks
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 11:42
Lokalizacja: Kęty

Post autor: wolfiks » pn paź 13, 2008 19:51

Ok to jednag pojade do mechanika A ma ktoś może fotkę podwozia golfa 3 1,8 ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości