PROBLEM Z ODPALENIEM VW Polo 1.9D Rok 1998

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

przemek_jaros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 13, 2008 18:24
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

PROBLEM Z ODPALENIEM VW Polo 1.9D Rok 1998

Post autor: przemek_jaros » pn paź 13, 2008 18:40

Witam! Jestem tu nowy wiec jak cos pokrecilem to nieobrazcie sie.Mam taki dziwny problem w Polowce otoz jesli jest rozgrzana to nie chce zapalic:/ Rozrusznik kreci ale nie chce zaskoczyc. Nie wiem czy to ma cos wspolnego ale zauwazylem ze jak jest zimny kontrolka od swiec sie pali po czym gasnie i odpala normalnie wowczas gdy samochod jest rozgrzany i na chwilke stane, zgasze go i nastepnie chce odpalic to kontrolka od swiec sie nie pali i z odpaleniem jest d...:/ Blagam niech mi ktos pomoze. Z góry dziekuje



Awatar użytkownika
bibi466
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: pn kwie 07, 2008 18:36
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: bibi466 » pn paź 13, 2008 18:55

Jak jest ciepły to świece już nie podgrzewają i kontrolka się świecić nie będzie. Ekspertem w dieslu nie jestem ale może coś z dawką paliwa jest nie tak.



topsped
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 19, 2007 21:04
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: topsped » pn paź 13, 2008 19:03

za mało informacji. Może to być problem z dawką rozruchową na pompie. jak sie rozgrzeje to coś sie zacina.



przemek_jaros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 13, 2008 18:24
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post autor: przemek_jaros » pn paź 13, 2008 19:46

Nie jak sie rozgrzeje i jade nim jest wszystko oki. Tylko jak przejade pewien odcinek, samochod sie rozgrzeje a pozniej zatrzymam go i chce za chwilke odpalic to niechce

[ Dodano: 13 Paź 2008 20:22 ]
I jak wie ktos moze czego to moze byc przyczyna???



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości