Nie wkręca sie w obroty szarpie i strzela z wydechu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
BazaMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: wt sie 28, 2007 21:26
Lokalizacja: Łęczna
Kontakt:

Nie wkręca sie w obroty szarpie i strzela z wydechu

Post autor: BazaMKII » pn paź 06, 2008 20:11

Witam
mam problem z autem mk2 1.8 PF LPG
Auto strzela z wydechu krztusi się, szarpie i nie wkręca się na obroty i wogulę nie da się nim jechać
Mam w nim zepsutą przepływkę ale auto do tej pory jeździło normalnie tylko falowały mu obroty czy to mogła się rozsypać całkiem przepływka i to jej jest powód

Pomórzcie mi co to może być z autem


Mój MK2 GTI WOLFSBURG EDITION ONE & CORRADO USA zapraszam do oceny:
viewtopic.php?f=91&t=363063
Obrazek

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pn paź 06, 2008 20:14

tak to mozę być głowny powód rozsypał się przy kolejnym wystrzale



Awatar użytkownika
BazaMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: wt sie 28, 2007 21:26
Lokalizacja: Łęczna
Kontakt:

Post autor: BazaMKII » pn paź 06, 2008 21:42

dziejo pisze:tak to mozę być głowny powód rozsypał się przy kolejnym wystrzale
pewnie powód przepływki ale własnie nie mialem zadnego strzału tylko podczas jazdy stracił moc i zaczeło go dusic na lpg dusiło go całkiem a na benzin troszke lepiej ale strzelał z wydechu szarpał.

zamówiłem juz przepływke i wlasnie czekam na nia i zobaczymy
a i jeszze mam takie pytanie co to moglo sie stac ze mupiłem miesiądz temu czujnik cisinienia oleju ten 0.15-0.30bara i mi się zepsuł


Mój MK2 GTI WOLFSBURG EDITION ONE & CORRADO USA zapraszam do oceny:
viewtopic.php?f=91&t=363063
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn paź 06, 2008 22:29

BazaMKII, przepływkę się sprawdza miernikiem i palcem klapkę czy lekko chodzi, po co taki wydatek w ślepo??? Opisy w każdej serwisówce do MK2 czy nawet mk3 do silnika 2E.
A czujnik czujnikiem, kupiłes tani to się zepsuł. A może to tylko kabelek albo wtyczka?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
BazaMKII
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 289
Rejestracja: wt sie 28, 2007 21:26
Lokalizacja: Łęczna
Kontakt:

Post autor: BazaMKII » wt paź 07, 2008 15:16

Paweł Marek pisze:BazaMKII, przepływkę się sprawdza miernikiem i palcem klapkę czy lekko chodzi, po co taki wydatek w ślepo??? Opisy w każdej serwisówce do MK2 czy nawet mk3 do silnika 2E.
A czujnik czujnikiem, kupiłes tani to się zepsuł. A może to tylko kabelek albo wtyczka?
przepływka jest walnięta bo zkrzywiona klapka ktura byla juz prostowana a le nie dalo sie jej wyprostować i ciężko chodzi klapka i byla sprawdzana miernikiem i jest do dupy. i ja juz dlugo szukałem przepływki i wlasnie zamówiłem wreszcie

a to walną czujnik bo na starym mi świeci lampka i sprawdzałem terz podłączając do masy aku wtyczke i kontrolka się zapala czyli padł czujnik pewnie jakies kupa było bo kosztowało mnie 12zł


Mój MK2 GTI WOLFSBURG EDITION ONE & CORRADO USA zapraszam do oceny:
viewtopic.php?f=91&t=363063
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 262 gości