Podświetlenie popielniczki z tyłu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Misiek_B
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: sob sie 27, 2005 14:47
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Podświetlenie popielniczki z tyłu

Post autor: Misiek_B » wt lis 15, 2005 19:10

Mam pytanie propo wymiany zarówki Juz odłaczyłem czarny plastik w którym umocowana jezt zarówka i teraz pytanie czy zarówka stanowi całosc z tym plasikiem czy jakos to sie rozkrecai zarówke wyciaga bo mi zarówka ani drgnie.Dzoekuje z góry za pomoc.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr sie 22, 2007 21:11 przez Misiek_B, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » wt lis 15, 2005 19:34

Żarówka z tą oprawką to całość i najlepiej weż ją do sklepu ze sobą jak będziesz kupował nową bo różne te oprawki są .W sytuacji podbramkowej jak nie dostaniesz takiej z oprawką można się poratować i spróbować wylutować a wlutować taką od malucha.
flat



Awatar użytkownika
Pokrak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz paź 23, 2005 22:43
Lokalizacja: Kutno

Post autor: Pokrak » wt lis 15, 2005 19:35

Żarówkę to ja tam wymieniałem chyba z godzinę.
Najpierw musisz rozdzielić kostkę na dwie części, osłona i uchwyt żarówki. Potem musisz, niestety wyrwać żarówkę z uchwytu razem z jej wąsami i tu jest najlepsze. Oryginalnie wąsy żarówki są zgrzewane a nie lutowane do męskich końcówek elektrycznych. Jak już to zrobiłeś to teraz musisz przełożyć wąsy nowej żarówki przez małe otworki w uchwycie i przylutować je do końcówe. Potem połącz osłonę z uchwytem i gotowe. Mi zajęło to wszystko około godziny a pewnie w serwisie taka żarówka z uchwytem i osłonką kosztuje z 2 PLN. A i jeszcze jedno oryginalna żarówka będzie zabarwiona na zielono. Z tego co wiem to na polskim rynky cięźko zdobyć żarówkę w kolorze zielonym.

Zanim zaczniesz wymieniać żarówkę upewnij się ile kosztuje taka żarówka z uchwytem i osłoną w serwisie albo w sklepie z częściami, bo może ci się nie opłacać.

Pozdrawiam


Pokrak

LOrd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 24, 2005 22:20
Lokalizacja: CK

Post autor: LOrd » śr lis 16, 2005 00:27

E tam, bez problemu kupisz w kazdym sklepie elektronicznym zarowke w kolerze jaki ci sie podoba, ja u siebie mam niebieska a wymiana zajmuje 10minut gora. Jak u sibie wymienialem nie trzeba bylo nic lutowac. wyciagasz 2 bolce szczypcami na ktore nachodzi kostka z przewodami, nastepnie oprawke rozkladasz na 2 czesci ( bo z 2 sie sklada :) ) wkladasz nowa zarowke i skladasz do kupy.
Pzdr :hmm:


So run in, grab the money, later on, you and I can flow...

Awatar użytkownika
Misiek_B
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: sob sie 27, 2005 14:47
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Post autor: Misiek_B » śr lis 16, 2005 14:24

Sprawdziłem cene tej zarówki z oprawka w Serwisie Vw koszt takiego czegos 16 zł hmm drogo wiec trzeba sie pobawic tak jak napisał LOrd.



Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » śr lis 16, 2005 15:07

Serwis krzyczy 18PLN za taką zaróweczke a w sklepie 50gr tak ze warto sie pomeczyc i miec satysfakcje ze sie samemu zrobilo a nie dalo darmozjadom zarobic!



Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » śr lis 16, 2005 18:04

Dziwne
Ja kupiłem taką z oprawką za 1,50 pln w zwykłym sklepie z częściami do różnych samochodów tylko jak pisałem wcześniej musiałem mieć wyjętą na wzór bo były do różnych fur a różnią się mocą od 1 do 3 W i oprawkami też minimalnie ale się róznią .
Tam sobie sprawdżcie po co zaraz autoryzowany VW
pozdr flat



djset

Post autor: djset » śr lis 16, 2005 23:35

a ja nie mam podswietlania tam :( ale zaloze sobie :D



Awatar użytkownika
Wojtes3mkIII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: śr paź 26, 2005 23:35
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Wojtes3mkIII » śr lis 16, 2005 23:45

ja też nie mam chociaż w GTI były montowane standardowo, ale żadnych tam przewodów nie widać, widocznie komuś to przeszkadzało



djset

Post autor: djset » śr lis 16, 2005 23:50

no wlasnie... ja mam GTD z pelnym wyposazeniem i zdziwilo mnie jak chcialem wymienic tam zaroweczke bo nie swiecilo, a tu nie ma nic... he. ale bedzie :) moze tylko ktos wyjal zaroweczke i przewod wpadl gdzies, a jak nie to pociagne sobie kabelek gdzies od podswietlania zaplaniczki... w sumie i mnie nikt nie pali w samochodzie i ja wlasciciel nie pale, ale jak ma byc to niech podswietlanie bedzie :) zawsze na tyle jasniej bedzie ;)



Awatar użytkownika
TACYK
Vw master
Vw master
Posty: 178
Rejestracja: pt gru 31, 2004 15:15
Lokalizacja: Tarnogród
Kontakt:

Post autor: TACYK » czw lis 17, 2005 12:25

Podzielam zdanie jesli powinno byc to ma byc wiec *#cenzura#* sobie ultra fiolecik tam i bedzie w *#cenzura#* :grin:


!!!ADRENALINA UZALEŻNIA!!!

Awatar użytkownika
Gil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw lis 10, 2005 11:24
Lokalizacja: śląsk

Post autor: Gil » sob lis 19, 2005 12:13

Po co Ci oświetlenie . Czy w domu masz podświetlone popielniczki
Przestań palić w samochodzie zaoszczędzisz na żaróweczce
A w autku przestanie śmierdzieć.
A tak nawiasem mówiąc chciałbym mieć tylko takie problemy z autkiem



Awatar użytkownika
Misiek_B
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 956
Rejestracja: sob sie 27, 2005 14:47
Lokalizacja: Nisko
Kontakt:

Post autor: Misiek_B » sob lis 19, 2005 15:56

Wiesz u mnie to jedyna rzecz jaka w aucie niedziała jak trzeba a po drugie wyznaje zasade jak cos juz jest zamontowane to niech działa a w tylnej popielniczce trzymam drobne na parking i na wózek w supermarkecie wiec jak podswitlone sie przydaje bo niepale wiec popielniczki jako schowki dodatkowe wykorzystuje:D



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pn lis 21, 2005 09:01

Ja wsadziłem tam niebieską diodę i wygląda O.K. a oryginalnej żarówki nawet niepróbowałem szukać. W sumie jak tak popatrze na wnętrze mojego Golfa to chyba wszystkie żarówki już wymieniłem na diody hi hi hi :-)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 284 gości