zegarek mk2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
geno
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn lis 08, 2004 14:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

zegarek mk2

Post autor: geno » wt lis 15, 2005 18:54

czesc wszystkim....
mam taki problem, otoz nie dziala mi podswietlenie zegarka elektronicznego przy zegarach w mk2....moje pytanie brzmi: jak to naprawic ??
wyciagalem juz nie raz zegary ale nie przypominam sobie jak wygladala kwestia podswietlenia tegoz zegarka.
prosze was o pomoc...z gory dzieki :grin:



Awatar użytkownika
t-tas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 720
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 23:48
Lokalizacja: Brzezia Łąka-Wrocław
Kontakt:

Post autor: t-tas » wt lis 15, 2005 19:57

zdaje się,że jest tam żaróweczka w plastikowej oprawce- w tylnej częsci zegara


mk1- wycofany ze służby- stoi jak ikarusy w kącie zajezdni
PASSAT- silnik- dół PF, reszta 2E powered by BLOS - nadal w służbie

Awatar użytkownika
geno
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn lis 08, 2004 14:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: geno » wt lis 15, 2005 20:28

t-tas pisze:zdaje się,że jest tam żaróweczka w plastikowej oprawce- w tylnej częsci zegara
...a nie orientujesz sie jak to zarowka, bo chcialbym ja sobie kupic przed rozkreceniem zegarow...zeby od razu ja wymienic :goof:



Awatar użytkownika
t-tas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 720
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 23:48
Lokalizacja: Brzezia Łąka-Wrocław
Kontakt:

Post autor: t-tas » wt lis 15, 2005 20:40

to jest żaróweczka bodajrze bagnetowa 2W-najlepiej pytac o żaróweczke do kontrolek od malucha(te mniejsze)-w kazdym sklepie powinni wiedzieć, najlepiej kupić też oprawkę bo nie wiem czy uda Ci się wyjąć żarówkę ze starej oprawki(fabrycznie montowane na stałe)


mk1- wycofany ze służby- stoi jak ikarusy w kącie zajezdni
PASSAT- silnik- dół PF, reszta 2E powered by BLOS - nadal w służbie

Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » wt lis 15, 2005 20:47

t-tas pisze:to jest żaróweczka bodajrze bagnetowa 2W-najlepiej pytac o żaróweczke do kontrolek od malucha(te mniejsze)-w kazdym sklepie powinni wiedzieć, najlepiej kupić też oprawkę bo nie wiem czy uda Ci się wyjąć żarówkę ze starej oprawki(fabrycznie montowane na stałe)
Najlepiej to ją wyjmij bo ona jest wlutowana w oprawkę i wtedy kup razem z oprawką musisz ją mieć na wzór bo jest kilka rodzaji oprawek i gość w sklepie może nie wiedzieć jakie pasują do VW
flat



Kozathe1st
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: śr mar 02, 2005 22:05
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: Kozathe1st » wt lis 15, 2005 20:47

Jak wybierzesz sie do jakiegokolwiek sklepu z autoczęściami i powiesz, że potrzebujesz żarówke do oswietlenia zegara/licznika do VW golf MK II to napewno dostaniesz to co potrzebujesz. Pamiętaj żeby powiedzieć że potrzebujesz z oprawką chyba że chcesz sam wymieniać tą żarówke w oprawce.
Masz 3 żarówki ---> 2 oświetlające licznik z góry, zamontowane w takiej białej listwie na górze + 1 oświetlająca zegar zamontowana z tyłu licznika.



Awatar użytkownika
geno
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: pn lis 08, 2004 14:49
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: geno » wt lis 15, 2005 21:40

...dzieki bede musial sie za to w koncu zabrac, a takie zaroweczki malutkie zostaly mi jeszcze z mojego Pryszcza a te obudowy tez gdzies mailem..takze sprobuje to naprawic :okej:

jeszcze raz dzieki :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 392 gości