Czujnik G62

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MarMus1971
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob sie 23, 2008 19:18
Lokalizacja: Kraków

Czujnik G62

Post autor: MarMus1971 » sob wrz 27, 2008 20:13

Witam. Miesiąc temu po uprzednim podpięciu pod Vag-a wyskoczył mi błąd czujnika G62 temp. płynu chłodzącego. Objawiało się to samoczynnym załączaniem wentylatora chłodnicy na drugim biegu nawet bezpośrednio po odpaleniu zimnego silnika. Czujnik ten wymieniłem na nowy jednak w dniu dzisiejszym po upływie miesiąca zaczęło robić się to samo co poprzednio. Proszę o pomoc jaka może być tego przyczyna czy jest to uszkodzenie kolejnego czujnika i czym to może być spowodowane? Z góry dziękuję za pomoc.


VW Golf V 1,4 FSI



Awatar użytkownika
x27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: sob gru 04, 2004 12:51
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

Post autor: x27 » sob wrz 27, 2008 21:42

wiatrak od klimy sie wlancza pewnie.


brak mocy. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

MarMus1971
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob sie 23, 2008 19:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: MarMus1971 » ndz wrz 28, 2008 10:53

Nie sądzę żeby to wiatrak od klimy się załączał gdyż po wymianie czujnika wentylator się uspokoił ale niestety tylko na miesiąc.

[ Dodano: 29 Wrz 2008 16:30 ]
Dzisiaj rano zauważyłem że po odpaleniu zimnego silnika (po całonocnym postoju) załączył się wentylator chłodnicy. Załączył się parę razy ale po nagrzaniu się silnika to ustąpiło tzn. włączał się przy temp. 90 stopni ale sporadycznie. Czy załączanie się tego wentylatora może mieć związek z zawieszaniem się czujnika nim sterującego w niskich temp. czy też z uszkodzeniem wentylatora?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 250 gości