Cieknie płyn chłodzący - foto

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

GT III
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Cieknie płyn chłodzący - foto

Post autor: GT III » sob wrz 27, 2008 10:41

Witam,
Cieknie płyn chłodzący z tego krzyżaczka wskazanego na fotkach strzałkami. Wyciek znajduje się gdzieś od spodu tego krzyżaczka. Wydaje mi się że jest on wykonany z tworzywa, czy możliwe jest żeby pękł? Może wystarczy obejmy na wężach powymieniać? Miał ktoś podobną awarje? Może ktoś to rozbierał i wie gdzie dokładnie mogło puścić? Ewentualnie w jakie części się zaopatrzyć przed naprwą?
Za wszelkie uwagi będe wdzięczny.
Obrazek Obrazek

Pzdr
Ostatnio zmieniony sob wrz 27, 2008 10:41 przez GT III, łącznie zmieniany 1 raz.


GT III

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob wrz 27, 2008 11:00

Nie widać dokładnie na fotkach skąd się leje, niemniej ten króciec mógł pęknąć, zwłaszcza że z tego co widzę już masz zmieniany na podróbę Toprana (od góry ma zaślepkę na niewykorzystany otwór.
Kup nowy, w komplecie z oringiem i zaślepką jeśli kupisz podróbę. I nie zakręcaj nowego zbyt mocno.
A jeśli chcesz mieć spokój z tym na dłużej niż 2-3 lata - kup oryginał.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

GT III
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: GT III » sob wrz 27, 2008 14:38

Na żywo też niestety nie widać skąd cieknie, jak włoże palec pod ten kruciec to czuje że wisi na nim od spodu kropelka. No i na bloku poniżej są plamy.
W intercarsie mają tylko tego toprana za 15pln, oryginał będzie pewnie kosztował ze 100pln hmmmm.

A własnie byłem jeszcze raz to oblukać i .... jesteś pewien że ten kruciec nie jest oryginalny? Na zaślepce od góry jest znaczek audi VW i napis 'made in germany', taki sam jak na częściach oryginalnych.

Pzdr
Ostatnio zmieniony sob wrz 27, 2008 15:27 przez GT III, łącznie zmieniany 1 raz.


GT III

Awatar użytkownika
CzapCzap
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 830
Rejestracja: wt mar 14, 2006 23:53
Lokalizacja: Athlone
Kontakt:

Post autor: CzapCzap » sob wrz 27, 2008 16:10

Mi sie lalo wlasnie z pod tej zeslepki , kupilem zamiennik (czyli zaslepke z oringiem) w interteamie i suchutko od ponad roku.

Jak nie ma pekniec to oring jakis , zreszta oring na starej zaslepce byl wpozadku, a po zalozeniu nowej sucho.
Paweł Marek pisze: z tego co widzę już masz zmieniany na podróbę Toprana (od góry ma zaślepkę na niewykorzystany otwór.
No ja mam ten sam silnik, oryginalny krociec i jest niewykorzystany otwor


Obrazek <--------

Golf 3 GL 1.6 AFT - sprzedany :(
Golf 4 GTI 1.8T AGU - Jest :)
Jetta 2 CL 1.6D - Jest :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 403 gości