Nietypowa prosba

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

daro 16v
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:00
Lokalizacja: slask

Nietypowa prosba

Post autor: daro 16v » pn wrz 22, 2008 10:05

Witam jakis czas temu mialem problemy z kopceniem z moim AHF-em.wspolnymi silami doszlismy to tego iz jest uszkodzona przeplywka. Pozyczylem od kolegi oryginalnego boscha.Problem rozwiazany ale na 2 dni przed wyjazdem do Chorwacji.Przeplywke potrzebowalem od zaraz i jedynie z allegro uzytkownik"nataliafs" gwarantowal dostawe w max 24 h i do tego w przystepnej cenie. Tutaj przedmioty uzytkownika: http://aukcje.idg.pl/show_user_auctions.php?uid=2415535 .Na drugi dzien przplywka faktycznie byla u mnie ale niestety zepsuta:/ po zalozeniu auto zaczelo jeszcze bardziej dymic oraz zaczely "klepac "zawory -pewnie taka dawke paliwa dostawal.Do Chorwacji pojechalem na przeplywce boscha -kolegi ahf-a.I w zwiazku z tym prosze o pomoc w sensownej "reklamacji" bo firma ma wiele niezadowolonych klientow jak sie okazuje i w wiekszosci olewa reklamowane przedmioty broniac sie zla argumentacja w przeslanej reklamacji.W zwiazku z tym prosze o jakas fachowa opinie co mam napisac w reklamacji by mialo to rece i nogi i zeby gwarancja zostala rozpatrzona pozytywnie a nie jak w wiekszosci przypadkow. Dodam ze mam juz oryginalnego boscha i auto chodzi idealnie wiec nie mam watpliwosci ze jest wadliwa.Jakies pomocne opinie ktore moge zawrzec w reklamacji mozecie podeslac na PW rowniez.z gory dziekuje za pomoc a do moderotow -jesli zamiescilem w zlym dziale prosze o przeniesienie do odpowiedniego i o wyrozumialosc.pozdrawiam

tutaj link do przeplywki: http://allegro.pl/item424323109_przeply ... da_vw.html

Ps.jesli ktos mial juz problemy z firma "nataliafs" prosze o kontakt na pw
Ostatnio zmieniony pn wrz 22, 2008 20:47 przez daro 16v, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Fahoo » pn wrz 22, 2008 10:19

ja bym zrobił diagnostyke i porobił i zapisał logi na ten trefnej i tej dobrej do porownaia wydrukować i to im wysłał.To jest wystarczajaca argumentacja i tam widac ze przepływka tnie dawke lub wali za duża
Nic wiecej mi nie przychodzi do głowy.Przepływomierz to specyficza część gdyby to było wadliwe łózysko to sam wieszzz ....inaczej nie wiem jak to ugryść


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

daro 16v
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:00
Lokalizacja: slask

Post autor: daro 16v » śr wrz 24, 2008 23:54

dzieki serdeczne Panowie za pomoc wysle reklamacje poparta argumentami prawnymi jak rowniez chcialbym tez dodac jakas fachowa opinie n/t samej przeplywki i jej pracy i dlatego jesli ktos moze pomoc to prosze o jakies podpowiedzi jak zaargumentowac slownie jej usterke( jak juz pisalem moze byc PW)bo nie mam dostepu to Vaga zeby logi zrobic i im przeslac



greg

Post autor: greg » śr wrz 24, 2008 23:59

daro 16v, nikogo z grupy śląskiej nie możesz z VAGiem znaleźć?? żeby logi zrobić?



Mirek39m
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: pt lip 25, 2008 08:15
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Mirek39m » czw wrz 25, 2008 07:22

Ostatnio zmieniony czw wrz 25, 2008 07:30 przez Mirek39m, łącznie zmieniany 1 raz.


Mirek

daro 16v
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 03, 2007 22:00
Lokalizacja: slask

Post autor: daro 16v » czw wrz 25, 2008 09:05

ok Panowie poszukam kogos z moich stron. dzieki :pub:



darkob
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt maja 23, 2006 16:40
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: darkob » ndz wrz 28, 2008 13:50

Witam,brat miał podobny problem z autem TDI ASV i chińską przepływką .Nowa a była niesprawna,wymienili mu bez broblemu na drugą która tylko przez 2 tygodnie była sprawna,choć nie do końca ,auto miało moc ale od początku dawka na wolnych obrotach skakała a po dwóch tyg. auto straciło moc.Po wymianie na Boscha jest OK. Także przestrzegam przed przepływomierzami "No name".



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 28, 2008 15:41

daro 16v, zastanów sie co chcesz zrobić. Odzyskać swoją kasę? To zanim zaczniesz marnować czas na zbieranie dowodów zdrowo postrasz ta głuchą paniusię. I dopiero jak nie pomoże to działaj dalej. A systemu handlu tymi zamiennikami nie naprawisz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości