mokra podloga co jest grane?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

osiasty20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 16:24
Lokalizacja: polska

mokra podloga co jest grane?

Post autor: osiasty20 » wt wrz 23, 2008 17:08

dzis rano zauwazylem w moim golfie mokra podloge od strony kierowcy tylko z przodu auto stalo w garazu wiec nie mam pojecia czemu tak jest auto mam dopiero od tyg jak temu zaradzic help!



Awatar użytkownika
kkarols16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 168
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 14:20
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: kkarols16 » wt wrz 23, 2008 17:35

Pewnie jakoś woda leci :D albo źle ćwiartkę wstawili :P a tak na serio to od stania w garażu tam nie naleciała tylko już tam pewnie dawno mokro jest, u mnie tez w brum kapie na bezpieczniki i próbowałem zlokalizować skąd leci i wskazuje tak jakby z pod uszczelki z pod szyby ale nie wiadomo, jeszcze muszę zobaczyć wężyk co odprowadza wodę od szyba i zobaczyć bo chyba przodem on idzie.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » wt wrz 23, 2008 18:59

opcji jest cała masa np uszczelka drzwi, uszczelka przedniej szyby, szyber (jak ktoś ma), nagrzewnica, dziura w podłodze, miejsce gdzie linka do otwierania maski wchodzi do wnętrza auta itd...
Ja też swego czasu miałem mokro w okolicach fotela kierowcy. latem wybebeszyłem całe auto...fotele, całą podłogę aż do blachy. wylałem na auto kilkaset litrów wody, później odpaliłem auto z włączoną klimą następnie ogrzewaniem...a w aucie sucho. Doszedłem do wniosku, że woda została się po zimie kiedy to wsiada się do auta z zaśniezonymi butami...
Ogólnie jest kilka postów na ten temat z tego co pamiętam.
Pozdrawiam



karol27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 390
Rejestracja: wt paź 09, 2007 19:35
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: karol27 » wt wrz 23, 2008 20:07

Może podpowiem, w passacie zalewanie wycieraczki od strony kierowcy jest zmorą >Spowodowane jest tym iż,zatykają się otwory odprowadzające wodę z podszybia,zalewają komputer,moduł komfortu,jak jest w czwórkach niestety nie wiem .Ale polecił bym zdjąć podszybie.



osiasty20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 23, 2008 16:24
Lokalizacja: polska

Post autor: osiasty20 » śr wrz 24, 2008 09:17

no dzieki za porady sprobuje to podszybie zabaczyc ...jak przestanie lac :crazy:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 409 gości