Gasnacy silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
martinez.szarek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 193
Rejestracja: pn paź 22, 2007 00:03
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino
Kontakt:

Gasnacy silnik

Post autor: martinez.szarek » pt wrz 19, 2008 08:02

Siemka, od ok miesiąca walcze z problemem a raczej mój mechanik :bajer: gasnącego silnika. Mianowicie od czasu do czasu w różnych miejscach... czy jadąc czy stojąc na światłach auto mi poprostu gasnie i po odczekaniu ok 1 minuty bez problemu odpala i pojeżdzę tak znowu jakiś czas. Podłączenie do kompa nic nie wyklazuje i jestem otwarty na wszelkie pomysły z waszej strony !!!!! :pub:


obecny projekt: PASSEK VARIANT http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3218611#3218611
poprzedni projekt: MK3 VARIANT GT http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141026&postdays=0&postorder=asc&start=0

greg

Post autor: greg » pt wrz 19, 2008 08:24

filtr paliwa lub odpowietrzenie baku



Awatar użytkownika
krzycho85
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 820
Rejestracja: pt lis 11, 2005 22:13
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: krzycho85 » pt wrz 19, 2008 10:23

Jak zgaśnie to sprawdź czy chodzi pompa paliwa. Może przekaźnik siada



rjxt
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: wt lut 27, 2007 10:52
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:

Post autor: rjxt » pt wrz 19, 2008 12:54

Mam to samo , u mnie po dłuższej jeżdzie nabenzynie potrafi samoistnie zgasnąć, albo po wyłączeniu go z kluczyka nie ma ochoty odpalić powtórnie, jedynie na gazie jest wszystko w porządku. Pompa w moim przypadku pracuje podając paliwo.Mechanicy w tym mój ojciec tracą cierpliwość nie mogąc znależć usterki, dlatego kupiłem cały monowtrysk jak go wymienię dam znać, czy to coś dało bo jak nie to będę musiał się pozbyć golfiny. Proponuję zacznij od sprawdzenia cewki czy podaje iskrę zaraz potem jak silnik samoistnie ci zgaśnie, a najlepiej udaj się do dobrego elektromechanika. Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 310 gości