problem z deska rozdzielcza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
wojteo CK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 494
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 16:14
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

problem z deska rozdzielcza

Post autor: wojteo CK » czw wrz 18, 2008 21:07

witam wszystkich!!mam problem z elektryka a konkretnie jak twierdzi mechanik z deska rozdzielcza.ale po kolei;)jakis czas temu zaczela mi sie swiecic lampka cisnienia oleju oraz zalaczal sie brzeczyk po przejechaniu ok 20 km...wymienilem wiec czujniki oleju i teraz po przekreceniu kluczyka na zaplon lampka pulsuje ale brzeczyk sie nie zalacza i po odpaleniu silnika rowniez taka sama sytuacja ze lampka sobie pulsuje...cisnienie oleju jest dobre oraz to nie sa panewki...a po przylozeniu kabelka od czujnika do masy lampka oleju swiecila sie ciaglym swiatlem na zaplonie...mechanik stwierdzil wiec ze to wina ukladu scalonego w desce rozdzielczej...i mam pytanie...otoz co to za uklad i do czego sluzy??jak go naprawic???czy mozna wymienic???prosze o pomoc
pozdrawiam!!



siwy_1989
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: czw lip 17, 2008 20:14
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: siwy_1989 » czw wrz 18, 2008 21:14

Pożycz od jakiegoś kumpla cały licznik włóż go, to będziesz wtedy wiedział czuy wina tkwi w tym czy w czymś innym. Dla mnie to mało prawdopodobne, ale zawsze można to sprawdzić.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 449 gości