Przednie wycieraczki MKII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kruchy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 13:22
Lokalizacja: Białogard
Kontakt:

Przednie wycieraczki MKII

Post autor: kruchy » sob lis 12, 2005 19:24

Wiem, wiem, było tego już dużo na forum, problem mam ten co wszyscy, wiem co sprawdzać. Ale podczas sprawdzania napotkałem na małą zagadkę ? otóż po zdjęciu z silniczka (którego zresztą nie mogę odkręcić ? dokładnie śruby mocującej ten cały mechanizm) tej plastikowej osłony do której dochodzą przewody i na której znajdują się 3 styki (blaszki) zauważyłem że środkowa blaszka jest krótsza ? nie ma tej części z tym wybrzuszeniem. I nie wiem, czy tak ma być, czy jest ona po prostu ułamana?
I czy może to mieć ewentualnie też wpływ na to, że wycieraczki stają w momencie ich wyłączenia, czy tylko na to że czasowe chodzą bez przerwy??
pozdrawiam



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob lis 12, 2005 20:04

Wszystkie powinny być jednakowej długości a czy ma to na coś wpływ jesli kostka styka to nie sądzę żeby długość miała jakiekolwiek znaczenie.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
kruchy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 13:22
Lokalizacja: Białogard
Kontakt:

Post autor: kruchy » sob lis 12, 2005 20:47

no właśnie o to chodzi że coś nie styka, bo wycieraczki zatrzymują się w po wyłączeniu (np. w połowie szyby) i nie działają czasowe - chodzą cały czas. A pytam o ta długośc dlatego, że ta środkowa jest bardzo równo ułamana (??), więc może tak ma być.



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz lis 13, 2005 12:42

Powinny być wsyskie równej długości zajrzyj do przkażników jak masz kogoś to podmień i zaobacz czy działają prawidłowo.


TUTENHAMON

Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » ndz lis 13, 2005 20:30

Mam to samo w mk II cholerna padlina. Ale ja się juz przyzwyczaiłem do takiej jazdy. Winny tego u mnie na 100% jest przełącznik przy kierownicy , ale szkoda wywalic znów kolejne 80 zł. Więc już zawsze będę miał półautomatyczne wycieraczki. :hmm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 451 gości