Nagrzewnica golf II pilne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kociak199
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn lis 07, 2005 00:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Nagrzewnica golf II pilne

Post autor: kociak199 » sob lis 12, 2005 16:20

Kupiłąm nową nagrzewnice nowy termostat. Po rozgrzanym silniku nagrzewnica jest do połowy zimna. Mechanik odpowietrzył układ. Może jest jakiś zawór odpowiadający odprowadzeniu płynu do angrzewnicy.POMÓŻCIEEEE



gregor99

Post autor: gregor99 » sob lis 12, 2005 16:50

Stawiam na to że układ nie jest do końca dobrze odpowietrzony .



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » sob lis 12, 2005 17:10

trzeba pamietac ze podczas zalewania nalezy suwak grzania ustawic na maxa, inaczej sie zapowietrza nagrzewnica.....pamietałaś o tym?? albo czy mechaniki pamiętał??



Awatar użytkownika
Kaczor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: śr paź 12, 2005 23:11
Lokalizacja: Uć ...
Kontakt:

Post autor: Kaczor » sob lis 12, 2005 17:41

sas_gti pisze:trzeba pamietac ze podczas zalewania nalezy suwak grzania ustawic na maxa, inaczej sie zapowietrza nagrzewnica.....pamietałaś o tym?? albo czy mechaniki pamiętał??

dobre , dobre ...

W mk II nie ma zaworu nagrzewnicy ,więc akurat to czy jest na ciepłe czy na zimne nie ma kompletnie znaczenia , a poza tym układ chłodzenia odpowietrza się sam , nie trzeba odprawiać jakiś czarów nad tym - grzejemy do wentylatora , gasimy , czekamy aż przestygnie i uzupełniamy poziom , ot wsio .

BTW - co to znaczy że nagrzewnica jest do połowy zimna ? :grin: ciekawe jak tam wsadzić rękę żeby to stwierdzić :hmm:



Awatar użytkownika
kociak199
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn lis 07, 2005 00:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: kociak199 » sob lis 12, 2005 19:54

a ciekawe czego tak szczerzyć zęby skoro ich nie masz jak się nie znasz na samochodach to najpierw zajrzyj pod spód i zobacz co masz w samochodzie i czy można dojśc czy nie....nie raczej odzywać się jak nie masz nic do powiedzenia



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob lis 12, 2005 20:00

Witaj podejrzewam że masz skarbie zapowietrzony układ w zbiorniczku wyrównawczym jest zawór odpowietrzający który nieraz potrafi sie przypchać i dzieje się to co opisujesz. Zawór jest w tym pokretle korku od zbiorniczka


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
Kaczor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: śr paź 12, 2005 23:11
Lokalizacja: Uć ...
Kontakt:

Post autor: Kaczor » sob lis 12, 2005 23:15

plastikową obudowe macasz i stwierdzasz że połowa jest zimna ? bo akurat kilka golfów przejeździłem , kilkadziesiąt przeszło przez moje ręce i raczej wątpie żebym nie wiedział gdzie co jest ;p


Kleić , Taśmić , Trytytkować ...

Awatar użytkownika
kociak199
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn lis 07, 2005 00:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: kociak199 » ndz lis 13, 2005 00:28

co ty powiesz ja pare razy tez robiłem nagrzewnice i mi nie powiesz że się nie da bo ręka dojdzie do nagrzewnicy przez klapkę i jest dużo miejsca



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » ndz lis 13, 2005 00:56

syncro to nie czary mary tylko gdzieś tak przeczytałem i dotyczyło to mk2, w każdym razie nie zaszkodzi poświecić 5 sekund żeby suwak przesunać w pozycje max, natomiast proponuje ci zmienic styl wypowiedzi bo widze ze nie tylko mi on nie odpowiada...
Mam na mysli teksty w stylu "dobre, dobre" Czy na prawde az tak cie to rozbawiło? Jesli tak to gratuluje bo to nie jest ani ambitne ani nic do tematu nie wnosi...



Awatar użytkownika
Kaczor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: śr paź 12, 2005 23:11
Lokalizacja: Uć ...
Kontakt:

Post autor: Kaczor » ndz lis 13, 2005 01:19

skoro opierasz swą wiedzę na tym co gdzieś przeczytałeś to gratuluję , ja opieram swoją na doświadczeniu wynikającym z przepracowania paru lat w pewnej bardzo renomowanej firmie zajmującej się montażem lpg i przez moje ręce przeszły dziesiątki aut , nie tylko vw


Kleić , Taśmić , Trytytkować ...

Awatar użytkownika
kociak199
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn lis 07, 2005 00:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: kociak199 » ndz lis 13, 2005 11:25

Mój drogi męzu który wypowiadał się wcześniej pod moim nickiem. Zmień sobie na własny ponieważ ten jest mój. A ak w ogóle to życze powodzenia z tą nagrzewnicą bo i tak pewnie jest to co ja mówiłam. Czyli masz zwalony układ chłodzenia i ciśnienie ejst za małe albo wina nagrzewnicy. Narazie i do nie zobaczenia

[ Dodano: Nie Lis 13, 2005 10:28 ]
to że rpacowałes w zakładzie z LPG to cię nie usprawiedliwia by się wywyższać. Za grosz poczucia smaku i wyrafinowania. Co za człowiek nie będziemy zwracać na ciebie uwagi....MECHANIKU.

[ Dodano: Nie Lis 13, 2005 10:29 ]
to że rpacowałes w zakładzie z LPG to cię nie usprawiedliwia by się wywyższać. Za grosz poczucia smaku i wyrafinowania. Co za człowiek nie będziemy zwracać na ciebie uwagi....MECHANIKU.



Awatar użytkownika
Kaczor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: śr paź 12, 2005 23:11
Lokalizacja: Uć ...
Kontakt:

Post autor: Kaczor » ndz lis 13, 2005 11:35

nie wywyższam się , próbuje pomóc , bo nie mogę patrzeć na pierdoły , które niektórzy wypisują , poza tym nie jesteś na forum garkotłuków żeby mieć smak i wyrafinowanie , EOT


Kleić , Taśmić , Trytytkować ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości