kłopot z centralnym

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
deTomaso
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt sie 19, 2008 17:01
Lokalizacja: sierakowice
Kontakt:

kłopot z centralnym

Post autor: deTomaso » czw wrz 11, 2008 21:38

mam kłopot z centralnym,mam centralny z kluczyka,nie z pilota i parę dni wczesniej kluczykiem cieżko się obracało i zadko otwierały się wszystkie drzwi ale kierowcy drzei się otwierały resztę musiałem otwierać od wewnatrz a teraz to nawet kluczykiem nie mogę przekrecić a nie chcę na siłęi mam otwarte drziw od kierowcy tamte zamykam od wewnatrz a zamek od pasazera chyba nie działa bo mogę kręcić we wszystkie strony i parę razy dookoła i nic ,czy muszę wymieniać te bebenki? proszę help i dzięki



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » ndz wrz 14, 2008 18:42

deTomaso jeśli jeszcze nie rozwiązałeś problemu z obracającym się bębenkiem zamka to tu masz moją fotoporadę http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175564
a tu sposób na rozwiązanie problemu z cenralnym zamkiem http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122053&start=0


Obrazek

Awatar użytkownika
deTomaso
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt sie 19, 2008 17:01
Lokalizacja: sierakowice
Kontakt:

Post autor: deTomaso » wt wrz 16, 2008 18:56

dzięki sztomel,wszystko jak na dłoni ale u mnie to wyglada tak;teraz otwieram i zamykam kluczykiem ale tylko otwierają i zamykają się moje drzwi a resztę muszę od srodka i naprawdę zadko uda mi się otworzyć lub zamknac wszystkie na raz za pomocą centralnego i wtedy wszystko jest ok pali się i dioda i swiatełko we drzwiach a jak znów chcę zamknąc \otworzyć to znów działaja tylko moje drzwi,jeden gosciu od zamków mówi że to od zamka w drzwiach bo niby jest trochę powyginany,mozliwe to?



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » wt wrz 16, 2008 19:21

deTomaso pisze:jeden gosciu od zamków mówi że to od zamka w drzwiach bo niby jest trochę powyginany,mozliwe to?
bzdura !
u mnie objawy z centralnym zamkiem tak się właśnie zaczynały : raz łapały wszystkie drzwi a raz tylko moje, z biegiem czasu centralny przestał całkowicie reagować z moich drzwi to otwierałem i zamykałem zamkiem od drzwi pasażera ale po czasie i to zawiodło a na dodatek przed blikiem w środku nocy centralny sam otwierał mi drzwi w aucie i dodatkowo opuszczał szyby - centralny z domykaniem szyb, to dopiero były jaja;
problem stanowi mikrowłącznik przy zamku oraz popękane luty w jego elektronice na płytce drukowanej, tylko naprawa jaką Ci podałem w dwrugim linku jest na to lekarstwem.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 293 gości