Problem z ogrzewaniem i nawiewem. Jak jest u Was?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

speede
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: wt gru 14, 2004 02:00
Lokalizacja: Podlaskie

Problem z ogrzewaniem i nawiewem. Jak jest u Was?

Post autor: speede » pn wrz 15, 2008 16:00

Witam, sa juz dni zimniejsze wiec wiadomo czasem sie trzeba uzyc ogrzewania, np. na szyby. Zauwazylem dziwna sprawe, silnik jest nagrzany 90 C, wlaczam nawiem na maxa i jesli nie jade a stoje to wieje chlodnym powietrzem, jesli jade lub rusze badz trzymam gaz na ok. 2000 tys obr to jest normalnie (grzeje i to dosc dobrze). Dlaczgo tak sie dzieje? Czy jest podobnie w waszych autach. Mam klime manulana i reszt dziala jak trzeba.



Awatar użytkownika
MichuWlkp
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: wt sty 15, 2008 18:11
Lokalizacja: Grupa Wielkopolska

Post autor: MichuWlkp » pn wrz 15, 2008 16:28

hmm nie mam pojęcia co to może być za przyczyna :( u mnie nagrzewanie dmucha jak jest na postoju i ma około 900 obrotów leci cieplutkie powietrze i mi nic takiego się nie dzieje



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » pn wrz 15, 2008 16:36

Nagrzewnica zakamieniona



speede
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 345
Rejestracja: wt gru 14, 2004 02:00
Lokalizacja: Podlaskie

Post autor: speede » pn wrz 15, 2008 16:51

jesli nagrzewnica to co mozna z nia zrobic? Auto ma jeszcze instalacje LPG moze to ma jakis negatywny wplyw. I jesli to nagrzewnica to dalczego jak trzymam obroty 1500 to normalnie grzeje.

[ Dodano: Czw Wrz 18, 2008 02:24 ]
witam, dzis sprawdzilem jedna rzecz. Samochod nagrzany trzyma rowno 90 a przewody ktore wychodza z nagrzewnicy- sciana grodziowa- chlodne oba!!. Nawet jesli wlacze ogrzewanie, silnik pracuje na wolnym biegu i naweiwe tez to wieje zimnym. Dopiero jesli przygazuje lub potrzymam z 2000 obr przewody sie grzeja i jest cieple pow. Puzcze gaz i znowu robia sie chlodne. Co za cholera moze byc. Tak jakby termostat, ale temperatura to rowno. Dalej zakladacie ze to bedzie nagrzewnica? Duzo pracy zeby ja rozebrac moze tylko przeplukanie cos pomoze.Dzieki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 231 gości