wycieraczki przestają działać gdy pada

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Giugiaro1
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 09, 2007 14:41
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

wycieraczki przestają działać gdy pada

Post autor: Giugiaro1 » ndz wrz 14, 2008 12:06

Witam, mam drobny problem z wycieraczkami. Gdy jest sucho wszystko działa bez problemu. Ale gdy zacznie padać albo przez noc auto stoi "pod chmurką" to wycieraczki działają tylko w jednym trybie -tylko wtedy gdy manetke podniose maksymalnie do góry. Potem gdy auto postoi na słońcu to problem znika. Czy to możliwe że coś z elektryki dostaje wilgoci?

Podobny problem ma moja cotka w Ibizie 2003r. U niej wygląda to tak, że gdy popada to nawet gdy wyłączy wycieraczki i jest wszystko normalnie to nagle włączają sie same:) i nie da się ich wyłączyć.

Czy te wycieraczki to jakaś przypadłość nowych aut z grupy VAGa czy co? W mojej starej golfinie mk2 nigdy problemów z elektryką nie miałem. Przez 3 lata nawet jednej żarówki nie wymieniłem, ani żaden bezpiecznik się nie przepalił. A tu kupiłem czwórke, wracam do domu i już w drodze wycieraczki odmawiają posłuszeństwa.



Awatar użytkownika
wachelo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 172
Rejestracja: sob cze 16, 2007 23:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: wachelo » ndz wrz 14, 2008 12:47

Może przeciekać przednia szyba i woda leci na przekaźniki. Małe zwarcie i wycieraczki świrują. Miałem tak w mk2. Strużka wody ciekła po skrzynce bezpieczników akurat po przekaźniku 99 od wycieraczek.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości