Na wstecznym biegu działa tylna wycieraczka, czemu???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Na wstecznym biegu działa tylna wycieraczka, czemu???

Post autor: PinkFloyd » śr wrz 10, 2008 22:17

Od ponad roku nie zauważyłem tej przypadłosci. Jak mam włączone przednie wycieraczki i włącze wsteczny bieg to włącza mi sie tylnia wycieraczka a przednia zatrzymuje. Wybijam bieg wsteczny tylna sie zatrzymuje i przednia chodzi jak zawsze czemu?? W innych MK IV tego nie zauważyłem , a dopiero po roku to zauważyłem. Denerwuje mnie to bo jak pada lekko deszcz to nie mam mokrej tylnej szyby w czasie jazdy i jak sie zatrzymam i włacze bieg wsteczny to wtedy chodzi po suchej szybie. Jak to zdeaktywować- może ktos wie. Jak nie mam właczonej przedniej wycieraczki po wbiciu wstecznego wszystko jest ok nie chodzi wycieraczka.
Ostatnio zmieniony śr wrz 10, 2008 22:22 przez PinkFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.



jorgus7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 334
Rejestracja: pn gru 04, 2006 08:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jorgus7 » śr wrz 10, 2008 22:34

na ogół takie przypadki swiadczą o problemach z masa...



Awatar użytkownika
GMS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn sie 11, 2008 00:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: GMS » śr wrz 10, 2008 22:47

A mi sie wydwje ze masz jakis wydumany przekaznik wycieraczek z taka opcja do tego dzieje sie to tylko jak sa wlaczone przednie moj kolega wlasnie mial cos takiego samego
pozdrawiam



Kamei3d
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 22:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kamei3d » czw wrz 11, 2008 00:04

u mnie ja wbijam wsteczny jak pada deszcz to też włącza sie wycieraczka tylna.a za każdym razem jak włączam wsteczny to lewe lusterko ustawia sie na lewe tylne koło...potem (jak wracam na luz ustawia sie do pozycji jak ustawiłem do normalnej jazdy....tak ma być?? czy ktoś coś kombinował????ale w sumie jest to fajna sprawa:)

[ Dodano: 11 Wrz 2008 00:05 ]
tzn chodzi o prawe lusterko i prawe koło..



greg

Post autor: greg » czw wrz 11, 2008 08:28

Kamei3d pisze:jak wracam na luz ustawia sie do pozycji jak ustawiłem do normalnej jazdy..
jeszcze sie z tym nie spotkałem ale może być w module komfort zaprogramowane

[ Dodano: Czw Wrz 11, 2008 8:29 am ]
PinkFloyd, zerknij nad pedały jaki masz numer na przekaźniku wycieraczek (po prawej największy)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 237 gości