Problem wycieraczki tylnej (dziwny)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kstopczak

Problem wycieraczki tylnej (dziwny)

Post autor: kstopczak » czw lis 10, 2005 12:11

Witam.
Jest taki problem z moja tylna wycieraczką, mam golfa III kombi, jak włacze normalnie wycieraczke tylna to nie chodzi, a jak ja ociągne od szyby to działa jakby nic jej nie było, zastawnawiam się czy to może być wina przekażnika (wie ktos jaki on ma numer ) jub podobno tak sie dzieje że zaciera sie ten sworzeń do którego jest przykręcone ramie wycieraczki, zastanawiam sie zeby to rozebrać i przesmarowac czymś typu wd40, myslicie że to może pomóc, bo silnik to raczej nie będzie, bo jak działa,
Co myslicie o tym, jak to mozna rozwiązać
Wielkie dzięki za odpowiedz, pozdawiam :cool:



Breku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt paź 18, 2005 01:40
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Post autor: Breku » czw lis 10, 2005 13:10

Spróbuj wszystko ladnie wyczyscic i nasmarować...Jeżeli to nie pomoże to czeka Cie wymiana sliniczka(chyba)bo jak podnosisz wycieraczke to silnik nie ma obciąźenia a jak jest juz spowrotem na szybie to jest obciąźenie i nie ma siły widocznie jej przesówać...Hmm nie wiem..takie mam tylko stwierdzenie faktu ;)



Awatar użytkownika
Dar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 13:16
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dar » czw lis 10, 2005 20:42

spotkałem się z czymś podobnym i powiem Ci, że jeżeli przesmarowanie nie pomoże to masz padnięty silniczek bo pod obciążeniem nie zadziała. Prawdopodobnie czeka cię jego wymiana. Kosztu Ci nie powiem bo nie pamiętam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 108 gości