Cieknie z tylnej klapy do bagażnika...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Druidionin
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 23:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Cieknie z tylnej klapy do bagażnika...

Post autor: Druidionin » ndz wrz 07, 2008 19:05

Siemka...
Przeszperałem forum ale nic nie znalazłem...
Mianowicie gdy otworzyłem klapę bagażnika po całonocnej ulewie z otworu w klapie poniżej zamka wyleciało sporo wody, zaglądam do bagażnika a tam wilgotno, wyściółka pod kołem zapasowym zaczyna pleśnieć...
Spryskiwacz tylniej szyby działa, więc wyciek raczej nie możliwy w dodatku ciecz która wyciekła to była woda a nie płyn do spryskiwaczy... Jedyne co to nie działa mi wycieraczka ale skoro tam woda to pewnie się spaliła... Klapa wygląda zdrowo(w sumie nic nie mogę powiedzieć bo autko mam od czwartku). Może ktoś miał taki problem i potrafi pomóc?



wojtas4589
Wamia Mazury
Posty: 1250
Rejestracja: sob mar 29, 2008 19:07
Auto: Golf V
Silnik: BKC
Kontakt:

Post autor: wojtas4589 » ndz wrz 07, 2008 19:10

uszczelka klapy lub uszczelka lamp jak to nie pomoże to wysusz bagaznik wyjmij tylne siedzenia wleż do środka i patrz gdzie leci, oczywiście postaw koledze piwo żeby ci woddą polewał samochód :)



Druidionin
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 23:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Druidionin » ndz wrz 07, 2008 19:19

wojtas4589 pisze:uszczelka klapy lub uszczelka lamp jak to nie pomoże to wysusz bagaznik wyjmij tylne siedzenia wleż do środka i patrz gdzie leci, oczywiście postaw koledze piwo żeby ci woddą polewał samochód :)
Tak jak już pisałem leci z samej klapy z otworu zaraz poniżej zamka... uszczelka wygląda idealnie...



wojtas4589
Wamia Mazury
Posty: 1250
Rejestracja: sob mar 29, 2008 19:07
Auto: Golf V
Silnik: BKC
Kontakt:

Post autor: wojtas4589 » ndz wrz 07, 2008 19:38

a więc może gdzieś przy mocowaniu wycieraczki,
nikt Ci dokładnie nie napisze gdzie leci musisz zrobic test z wodą i będziesz pewien



Druidionin
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: czw wrz 04, 2008 23:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Druidionin » pn wrz 08, 2008 19:41

Siemka. Czy w klapie mk2 są jakieś kanaliki odpływowe? Mógłby ktoś zrobić zdjęcie gdzie one są, może mam zasklepione... Brakuje mi tylniej obudowy plastikowej bagażnika(cały pas od świateł) może tam jest odpływ biegnący wężem do odpływu w kole zapasowym?



Andrzej132
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: czw maja 22, 2008 10:48
Lokalizacja: Opole

Post autor: Andrzej132 » pn wrz 08, 2008 21:14

No też to u mnie kiedyś zauważyłem ale jakoś nie było czasu sprawdzić skąd to się leje.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 268 gości