Alarm MK4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg

Post autor: greg » ndz mar 16, 2008 17:46

mariosol, zależy od modułu komfort jaki posiadasz



Zieloniutki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 02, 2008 22:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Zieloniutki » ndz mar 16, 2008 18:11

mariosol, podobno alarm jest podpięty pod klakson.


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/246672.html][img]http://images.spritmonitor.de/246672_5.png[/img][/url]

krupik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: ndz lip 27, 2008 17:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: krupik » sob sie 02, 2008 18:57

trochę odkopuję ale może się komuś przyda
w moim golfiku z 2000 nie działa mi domykanie szyb z przytrzymania kluczyka (może wogóle nie mam tej opcji) ale za to wiem że działa centralny zamek (kluczyk scyzoryk) i działa alarm. Alarm jest podpięty pod klakson (przetestowałem przez przypadek :) )



farmerstain
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt sie 05, 2008 08:49
Lokalizacja: Tychy

Post autor: farmerstain » wt sie 05, 2008 08:52

Witam. czy może ktoś mogłby napisać jak włączyć syrene, bo centralny działa z kluczyka, ale jak sie alarm załączył, to syrena niestety sie nie włączyła i nie wiem jak to zrobić.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
MaroTrek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt cze 17, 2008 11:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: MaroTrek » pt sie 08, 2008 15:55

Witam.
Mam mk. IV 1,6 sprowadzony z Niemiec kiedy zamykam i otwieram autko mrugają tylko migacze nie ma żadnego dźwięku.
Czy można włączyć sygnał i czy żeby to zrobić muszę podpinać go pod kompa?
Proszę o pomoc w tym temacie!
Ostatnio zmieniony pt sie 08, 2008 16:49 przez MaroTrek, łącznie zmieniany 1 raz.



maniutek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob maja 24, 2008 12:37
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Post autor: maniutek » ndz wrz 07, 2008 10:18

Witam,
mam podobny problem jak koledzy. Mój Golf IV z 2000 roku ma centralny ( 2 przyciski ) kluczyk scyzoryk i po jakimś czasie dopiero zauważyłem, że mam ( chyba mam) alarm. Któregoś dnia otworzyłem z centralnego tylną klapę bagażnika ( nie otwierając drzwi ) po chwili wszystkie drzwi zostały samoczynnie zaryglowane ( tylna klapa dalej otwarta bo "grzebałem" w bagażniku) i po ok 1 minucie włączył się alarm. Próbowałem na innych drzwiach nie zadziałało. To o co tu chodzi z tym alarmem ? Jak włączyć jeżeli się da oprócz mrygnia sygnał dźwiękowy przy zamykaniu i otwieraniu ? Gdzie tego szukać ?


" Nikt nie jest tak stary, aby nie mógł przeżyć jeszcze jednego dnia" Arystoteles

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości