Problem ze WSPOMAGANIEM

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

languś

Problem ze WSPOMAGANIEM

Post autor: languś » śr lis 09, 2005 18:34

Podczas urzenia kołem w kraweżnik skrzywiła sie felga po załozeniu innej układ wspomagania zaczął dziwnie pracowac tak jakby za lekko podczas skrecenia i ruszeniu na wprosy koła sie nie prostują tylko jeszcze bardziej zakreca czy mogło dojść do uszkodzenia maglownicy?



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » śr lis 09, 2005 22:01

witaj jeśli masz jedno koło załużmu 175 a drubie 205 to może ściagać poza tym zerknij na drążek kierowniczy czy nim nie walnołeś lub nie jest podgiety bo objawy właśnie tak wyglądają.


TUTENHAMON

LOrd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 24, 2005 22:20
Lokalizacja: CK

Post autor: LOrd » czw lis 10, 2005 01:30

Sprawdz sobie czy wahacz sie nie skrzywil no i zbieżność tez mozesz zobaczyc, pzdr


So run in, grab the money, later on, you and I can flow...

bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » czw lis 10, 2005 08:37

Sprawdź całą geometri, a zwłaszcza kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy-to on odpowiada za powrót kół. Niezależnie od tego mogłeś też coś wygiąć.
bodzio_j



languś

Post autor: languś » pt lis 11, 2005 19:33

a juz myslałem ze to cos powaznego byłem w stacji diagnostycznej i ustawili mi zbieznosc i kąty była przestawiona ale nie było widac zadnych uszkodzen zawieszenia ale najbardziej mnie cieszy to ze wszystko wrociło do normy dzieki za porade POZDRO DLA WSZYSTKICH :)))



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 162 gości