nie moge odpalic !!!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dEDOs22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 22:40
Lokalizacja: _BIaŁYSTOk_
Kontakt:

nie moge odpalic !!!!!

Post autor: dEDOs22 » śr lis 09, 2005 19:50

siema problem ma tego typu postał mi golfer ostanio całą noc i cały dzień bez odpalania no i przychodzi co do czego i pupa nie moge odpalic ani na paliwie ani na gazie krenciłem krenciłem i nic nawet nie zaskoczył kupiłem akumulator nowy bo myslałem ze to moze tego wina ale nie no i sam niewiem o co chodzi przeczysciłem i sprawdziłem czy swiece daja iskre i wszystko gra paliwo jest zalane fakt ze nie duzo ale jest gaz tez jest i niemoge odpalic co to moze byc mam golfa 1.6 gaźnik gaz/benza i jeszcze wracajac do mego problemu raz mi sie udalo odpalic pracowal normalnie wszystko grało na bezynie i jak przeloczylem na gaz to mi zgasl i niedalem rady odpalic ani na tym ani na tym pomózcie ludzie



Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » śr lis 09, 2005 20:32

Czesc
A może on ci wahy nie ssie? Bo jak rozumiem stoi na dworze to na gaz już troche zimno żeby odpalać spróbuj jak jest iskra dobra zalać paliwo do gażnika bezpośrednio i go odpalić .
pozdr flat



Awatar użytkownika
dEDOs22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: czw wrz 08, 2005 22:40
Lokalizacja: _BIaŁYSTOk_
Kontakt:

Post autor: dEDOs22 » śr lis 09, 2005 21:08

tez nad tym myślałem ale przeciez nie bede go tak codziennie odpalał a jak mi wahy nie zasysa to czego to moze byc wina pompeczka do wymiany czy jak ?????



Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » śr lis 09, 2005 21:16

Ale żeby być pewnym to musisz chociaż raz to zrobić :grin: a potem będziemy myśleć jak zahula
flat



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 281 gości