odpala 1tys i gasnie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sstefan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 19:04
Lokalizacja: wlkp

odpala 1tys i gasnie

Post autor: sstefan » pn wrz 01, 2008 19:30

witam i przepraszam jesli nie w tym dziale
moj golf ostatnio ma straszne problemy...
czasem chodzi idealnie a czasem jak mu sie odwidzi nie chce chodzi po zapaleniu:(
zapalam obroty do 1tys i zaraz gasnie... dodam gazu to pojdzie z obrotami wyzej ale i tak jakby go cos odcinalo... czuje ze w jezdzie tez jakby czasem tracil lekko moc...
rok95 silnik 1.6 imobilaizer jak fabryka dala
ustalilem ze to imobilaizer
czasem jak pokreceniu kluczykiem po antenie to zalapuje jakby ale nie zawsze - i ostatnio zajelo mu to 45 min:(
moje pytanie brzmi czy da sie jakos tanio - wylaczyc imobilaizer??
czy sa jakies bezpieczniki odpowiedzialne za imobilaizer
ewetualnie czy gdzie dochodzi od tej pseldo anteny - brazowej fabrycznej - dalej do silnika -to moze cos tam zasniedzialo...

prosze o porade i pomoc



Awatar użytkownika
danioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:56
Lokalizacja: JaVWorzno
Kontakt:

Post autor: danioo » pn wrz 01, 2008 21:07

poszukaj centralki immo ( jest mniej wiecej za licznikiem, ale wgłębi) podociskaj wtyczki. U mnie tak było, nawet niekiedy za 10 razem odpalał.


zapraszam do oceny mojego golfika:
[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=159996[/url]


[b]Kupię ciemne kierunki w zderzak ori FER lub HELLA[/b]

sstefan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 19:04
Lokalizacja: wlkp

Post autor: sstefan » wt wrz 02, 2008 09:28

danioo pisze:poszukaj centralki immo ( jest mniej wiecej za licznikiem, ale wgłębi) podociskaj wtyczki. U mnie tak było, nawet niekiedy za 10 razem odpalał.
zdjac rozumiem licznik?? czy pod nim gdzies??opisz cos wiecej jak mozesz

pozdrawiam



husik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: sob mar 15, 2008 17:06
Lokalizacja: Leszno

Post autor: husik » wt wrz 02, 2008 10:16

jestes kolego pewien ze to immo?? u mnie objawy te same tzn odpalił i zgasł i poadła wtedy kostka stacyjki, juz nie pierwszy raz



krzycho102
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 02, 2008 09:55
Lokalizacja: NYSA

Post autor: krzycho102 » wt wrz 02, 2008 10:43

POMOCY !!! mam problem z moim golfem III 1.6benzynka + gaz palą mi się nagminnie przednie żarówki H-7 pytam dlaczego? kupiłem go niedawno.
A drugi problem gdy jest zimny silnik i zaczynam ruszać to przy obrotach 1800 do 2500 zanim się przełączy na gaz i przy włączonym radiu słyszę w głośnikach stukanie takie jak przebicie i na momęt tracę dzwięk po chwili wraca wszystko na miejsce, czy przebicie na radiu ma wpływ na palące się żarówki, wiązki do radia sprawdzilem jest wszystko OK.
gdyby ktoś miał książkę serwisową bardz proszę o przesłanie na skrzynkę Domi48@interia.pl Serdeczne dzięki



sstefan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 19:04
Lokalizacja: wlkp

Post autor: sstefan » wt wrz 02, 2008 11:50

husik pisze:jestes kolego pewien ze to immo?? u mnie objawy te same tzn odpalił i zgasł i poadła wtedy kostka stacyjki, juz nie pierwszy raz
na kompie wykazuje blad imobilaizera:( zaplacilem za diagnoze 70 zl wiec jestem pewien ze to imo - tylko jak to obejsc lub gdzie antena idzie moze to gdzies zasniedzialo lub jak dobrac sie do tych kostek imobilaizera - to za zegarami czy pod??

pozdr

[ Dodano: 02 Wrz 2008 17:24 ]
NIKT NIE JEST WSTANIE POMOC??

POZDRAWIAM



Awatar użytkownika
danioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:56
Lokalizacja: JaVWorzno
Kontakt:

Post autor: danioo » wt wrz 02, 2008 18:05

odkręć obudowę kierownicy, wyjmij licznik, poświeć latarką i powinieneś znaleźć centralkę


zapraszam do oceny mojego golfika:
[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=159996[/url]


[b]Kupię ciemne kierunki w zderzak ori FER lub HELLA[/b]

sstefan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn wrz 01, 2008 19:04
Lokalizacja: wlkp

Post autor: sstefan » sob wrz 06, 2008 11:21

danioo pisze:odkręć obudowę kierownicy, wyjmij licznik, poświeć latarką i powinieneś znaleźć centralkę
wkoncu normlany elektryk sie znalazl:) sulislawice kolo kalisza - gosc zna sie na imo i elektryce pelna geba:)
w stacyjce i dalej poprawil luty czyscil itd kolo anteny cala droge od klucza do silnika :)
od tej pory smiga jak to zloto koszt 60 zl godzinka roboty dla fachowca

pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 239 gości