nie mam pojecia co jest z golfina :(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
gniochu
ZADYMIAKA
ZADYMIAKA
Posty: 1252
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:45
Lokalizacja: słup"GS"k
Kontakt:

nie mam pojecia co jest z golfina :(

Post autor: gniochu » wt paź 25, 2005 00:13

Witam! Mam problem a wlasciwie nie ja poniewaz jeszcze nie zakupilem swojego golfika na ktorego choruje (GTI 16V):P ale a fure kolegi. Nie mamy pojecia co to moze byc, nieraz jak przycisnie mu gazem ta samochod zaczyna szarpac i to ostro tak jak by chwilami ciagnal a chwilami nie, ostatnio mial wymieniany pasek rozrzadu ale nie wiem czy to moze byc powodem tego dziwnego zachowania. Dodam ze jego golfik to 1.8 wer. SKY chociaz nie wiem co to oznacza :P i jesli nie sprawilo by problemu to napiszcie ile on ma kucy i ogolnie co to za 2 :) z gory thx pzdr.



Awatar użytkownika
jakubu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: wt mar 29, 2005 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jakubu » wt paź 25, 2005 10:58

cewka dead? pomykalem ostatnio fordziszem i zachowywal sie tak samo jak opisales okazalo sie ze to kwestia cewki wiec moze czek-yt-ałt, ajjt



Awatar użytkownika
spek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 357
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 15:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: spek » wt paź 25, 2005 11:22

Kopułka, palec przerywacza, przewody świece, pompa paliwowa raczej odpada ale kto wije. Nie tam żadna cewka jak padnie cewka to nie ma iskry sprawdź te żeczy pozdro


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=90278][b]Mój Golf MK3 nowe fotki str.3[/b][/url]
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/abcf7e3dfb9eede9.html][img]http://images31.fotosik.pl/119/abcf7e3dfb9eede9m.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
gniochu
ZADYMIAKA
ZADYMIAKA
Posty: 1252
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:45
Lokalizacja: słup"GS"k
Kontakt:

Post autor: gniochu » wt paź 25, 2005 11:23

ok dziekowa



Awatar użytkownika
Sebastian Brzeziński
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw maja 26, 2005 23:29
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Sebastian Brzeziński » wt paź 25, 2005 13:27

Nie jest powiedziane że to nie cewka. Gdy cewka jets walnięta moze chwilowo nie być
iskry. Cewkę można sprawdzić najlepiej po rozgrzaniu samochodu. Poza tym reszta o której napisał Speak.
Pozdro



Awatar użytkownika
gniochu
ZADYMIAKA
ZADYMIAKA
Posty: 1252
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:45
Lokalizacja: słup"GS"k
Kontakt:

Post autor: gniochu » wt paź 25, 2005 13:27

jak po rozgrzaniu??



Awatar użytkownika
Sebastian Brzeziński
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw maja 26, 2005 23:29
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: Sebastian Brzeziński » wt paź 25, 2005 13:35

Po krótkiej jeździe gdy silnik osiągnie temperaturę pracy.



Awatar użytkownika
gniochu
ZADYMIAKA
ZADYMIAKA
Posty: 1252
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:45
Lokalizacja: słup"GS"k
Kontakt:

Post autor: gniochu » pn paź 31, 2005 20:29

Siemka wszytskim to znow ja! Kumpel zdjal kopulke i sprawdzal palec przerywacza i mowi ze wszytsko jest ok kopulka jak nowka wiec to chyba nie bedzie to. A jesli nie to to co jeszcze moze byc przyczyna takiego zachowania samochodu?? Z gory dzieki za odpowiedzi.



Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » pn paź 31, 2005 21:53

spek pisze:Kopułka, palec przerywacza, przewody świece, pompa paliwowa raczej odpada ale kto wije. Nie tam żadna cewka jak padnie cewka to nie ma iskry sprawdź te żeczy pozdro
tak jak kolega napisał
plus jeszcze czujnik halla
u mnie zachowywał sie tak samo ale dodatkowo jeszcze czasami nie chciał odpalać
okazało sie , ze czujmik był do wymiany



Awatar użytkownika
gniochu
ZADYMIAKA
ZADYMIAKA
Posty: 1252
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:45
Lokalizacja: słup"GS"k
Kontakt:

Post autor: gniochu » pn paź 31, 2005 21:57

no kumpla tez niechcial odpalic ostatnio. A co to jest ten czujnik co robi, gdzie jest i jak go sprawdzic??



Awatar użytkownika
Marihuana Man
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lut 03, 2005 22:54
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Marihuana Man » pn paź 31, 2005 22:27

gniochu pisze:Nie mamy pojecia co to moze byc, nieraz jak przycisnie mu gazem ta samochod zaczyna szarpac i to ostro tak jak by chwilami ciagnal a chwilami nie, ostatnio mial wymieniany pasek rozrzadu ale nie wiem czy to moze byc powodem tego dziwnego zachowania.

U mnie też była przestrzelona cewka... Dokładnie takie same objawy...


[img]http://dvprogram.pl/vw.jpg[/img]

Awatar użytkownika
gniochu
ZADYMIAKA
ZADYMIAKA
Posty: 1252
Rejestracja: sob paź 01, 2005 13:45
Lokalizacja: słup"GS"k
Kontakt:

Post autor: gniochu » wt lis 08, 2005 19:55

ostatnio tez zerwal mu sie zwykly pasek klinowy przejechal ok 2km na swiatlach i padl akumulator wrocilismy sie z buta do niego do domu zalozylismy jakis pasek tak na dojazd i pojechalismy kupic nowy ale po jakism czasie zaczelo go cos walic i dostal takiego mula ze niechce ciagnac po gorke pod ktora kiedys podjezdzal na 5 teraz ciezko mu na 2 nie wiem co to moze byc wymieniel pasek klinowy na ten nowy i dalej to samo moim zdaniem to rozrzad (bo ktos mu wymienial pasek) albo zaplon co o tym sadzicie?? Ja sie nie znam wiec tak tylko przypuszczam ;/






dzisiaj jezdzilismy i jeszcze bardziej cos mu *#cenzura#* ;/ wogole niechce palic tylko trzeba go na pych chyba ze silnik jest jeszcze cieply, jak sie cisnie gaz do podlogi to chodzi jak na wolnych obrotach i strasznie powoli wkreca sie na wyzsze z okolo 2 minuty, bardzo szybko sie grzeje w ciagu tych 2 minut tak sie nagrzewa ze kolektor wydechowy sie robi czerwony (zazy sie), z tlumika strasznie dmucha powietrzem jak odkurzacz z ziemi wszytsko *#cenzura#* czy to bedzie uszczelka pod glowica??



Romek13
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 20:51
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Romek13 » wt lis 08, 2005 23:00

No ja też mam taki problem, jak chce przyspieszyć (bardziej) to zaczyna rwać, szarpać), u mnie się to dzieje jak mam na rezerwie, może mam walniętą pompkę, albo tak ma być:)



pepo7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 16:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: pepo7 » śr lis 09, 2005 22:52

Miale tak po wymianie przewodów zalonowych niby tak nic a jak sie rozgzał to szarpal
kombinowałem bo nowe przewody kopułka palec świece i co jeden przewód walnienty
a kupiłem SENTECHY . wymieniałem po koleji prze tydzie Halla , aparat itd . a to przewodzik . zalozyłem od malucha i było ok .mam teraz nowe po reklamacji i naprawde jest ok.


lubie wiedziec co mam i czym jadę
GG 6546710
GOLFIK MK III 1.8 ADZ + LPG
Passata B5 1.6 AHL+LPG

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości