Jak wlaczyc tylna wycieraczke?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cypis876
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: wt lut 20, 2007 14:22
Lokalizacja: Częstochowa (SC)
Kontakt:

Post autor: Cypis876 » sob sie 30, 2008 17:04

andzia@@ pisze:pompka pracuje, bo słychać
to że ja słychać że pompuje miałem u siebie podobny problem tylko z przednimi spryskiwaczami wystarczyło z pompki zsunać wtyczkę przetrzeć papierem ściernym i założyć powino zadziałać



Awatar użytkownika
2ass
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: pt lis 03, 2006 15:18
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: 2ass » sob sie 30, 2008 18:24

andzia@@ pisze:gopiter, pompka pracuje, bo słychać. dzieki za odpowiedz, zobacze co zdziałam szpilką. Pozdrawiam :)
jesli pracuje pompka to sprawdz czy leci plyn, zdejmij oslone klapy, odkrec wkret i zerwij z zatrzaskow, bedziesz miala plastikowe kolanko wchodzace do silnika wycieraczki wyciagnij go jesli niebedzie chcial wyjsc to go wyrwij nie baw sie z tym bo nie ma sensu jak wyciagniesz sprawdz czy leci plyn jak nie leci to zapchana jest dysza, nie polecam odtykac jej sporo zabawy a efekt marny nowy element tzn plastikowe kolanko i dzysza kosztuje w ASO jakies 20-30zl wiec szkoda zachodu z czyszczeniem



pablo111l
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: czw mar 02, 2006 11:44
Lokalizacja: ostróda

Post autor: pablo111l » ndz sie 31, 2008 17:22

grzybeks pisze:no wlasnie mi jakos 2 takim impulsem sie nie wylacza musze wylaczyc zaplon i to jest najgorsze

u mnie jest tak ze wyłaczyc wycieraczke można tylko wtedy jak jest w ruchu
jezeli jest na postoju na te kilka sekund to pchniecie nic nie da



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości