Zablokowane drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

joint
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt sie 19, 2008 06:50
Lokalizacja: Mikołów/Śląsk

Post autor: joint » śr sie 27, 2008 20:24

Stary,co robili nie pytaj.Ryja nie wsadzisz za szklane drzwi :grin:


joint

figurel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 281
Rejestracja: sob paź 02, 2004 08:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: figurel » czw sie 28, 2008 19:57

A może w G V jest podobnie jak w G IV?
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2119738#2119738



greg

Post autor: greg » czw sie 28, 2008 20:25

figurel, ja już mu pokazałem jak sie rozbiera ale on chce "cudu" czyli bez rozbierania otworzyć

[ Dodano: Pią Sie 29, 2008 9:33 am ]
żeby było jaśniej - patrząc na instrukcję zamek ma osłonę żeby "zdolni" nie otwierali zamka listwą

[ Dodano: Pią Sie 29, 2008 9:34 am ]
joint, jedź do serwisu skoro ci się nawet osłony drzwi(tapicerki) nie chce odpiąć



joint
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt sie 19, 2008 06:50
Lokalizacja: Mikołów/Śląsk

Post autor: joint » pt sie 29, 2008 19:40

Sorki Greg!Teraz dopiero wróciłem z trasy i nie czytałem wcześniej Twojej rady.Dzięki!Sprubuję w poniedziałek i dam znać.Pozdro.Joint :bigok:


joint

tdi-gt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 29, 2008 08:50
Lokalizacja: zachodniopomorskie

zablokowane drzwi

Post autor: tdi-gt » pt sie 29, 2008 20:21

Sprubój przy tych zamkniętych drzwiach otwarty centralny zamek stuknąć ręką przez szmatkę w zatyczkę klamki (plastik obok klamki) kilka razy, powinno się odblokować jak się otworzy trzeba przestawić cięgno klamki ja tak zrobiłem i pomogło



Awatar użytkownika
camels
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: sob mar 10, 2007 11:38
Lokalizacja: Ireland

Post autor: camels » sob sie 30, 2008 21:47

witam.
tataj zdjecie tapicerki ci nie pomoze bo zeby do zamka sie dostac trzeba panel zewnetrzny drzwi sciagnoc a bez otwarcia drzwi nie da rady.sprobuj jeszcze jedno jak pociagniesz klamke zewnetrzna zobaczysz tam linke ktora jest zaczepiona w niej koncowka tej linki to taki plastikowy prostokat jezeli jes za mocno naciagnieta to centralny zamek nie odrygluje zamka w drzwiach.jak bedziesz widzial ta koncowke to wez ja za pomoca malego srubokreta wychacz z klamki tak azeby linka sie poluznila i wtedy zamknij i otworz auto za pomoca pilota i sprzwdz czy je otworzysz.jak to nie pomoze to sprobuj jednoczesnie ciagnac za klamke wewnetrzna i zewnetrzna i ktos musi ci zamykac i otwierac auto za pomoca pilota w tym samym czasie.a jak to nie pomoze to powodzenia innych mozliwosci chyba nie ma.


camels

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 313 gości