Kilka spraw odnośnie 94`GT TDI 90

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kubazak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 08, 2005 12:10
Lokalizacja: kalisz
Kontakt:

Kilka spraw odnośnie 94`GT TDI 90

Post autor: kubazak » wt lis 08, 2005 12:23

Witam was, chciałbym zapytac o kilka spraw związanych z tym modelem.Na poczatek :jaka jest szansa zamontowania wyświetlacza mfa w takim tdi? pozatym jaki hamulce z tyłu siedzą tarcze czy bębny? jak to przyspiesza do setki, i czy wszystkie te roczniki atakuje armia rudego:)
Dziekuje,



sweden
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 13:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: sweden » wt lis 08, 2005 14:30

Witam, przede wszystkim powinienes troche poprzegladac forum, napewno znalazlbys pare interesujacych cie tematow :) Z komputerem nie ma wiekszych problemow, wystarczy ze kupisz licznik, przewody, manetki z mfa, a jak to zamontowac masz napisane w FAQ. Hamulce z tylu sa bebnowe, bo tarcze byly chyba po 97 i chyba tylko w TDI GTI 110KM, jezeli sie myle niech mnie ktos poprawi :) Do setki ma okolo 12,5s, ale wrazenie jakby to bylo 10 :) pozatym wystarczy maly chip na 110-120KM i masz blisko 10s do setki :D
Ja mam mk3 gt tdi z 95roku, co do rdzy to zalezy od egzemplarza, wiekszosc osob na forum, pisze, ze jezeli golf nie byl bity to nie ma z tym zadnych problemow, u mnie niestety sa... rdza jeszcze nie wyskoczyla, ale w niektorych miejscach mam ladne nagromadzenie babli, z ktorych lada chwila moze wyskoczyc ruda... :)
Pozdrawiam i zycze udanego ewentualnego kupna.
Pomimu paru wad samochodzi godny polecenia :D



Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » wt lis 08, 2005 23:07

Dla mnie to dobry samochód, a co do rdzy to on juz bedzie miał kolego 12 lat a jak ktos nim jezdził to nie ma rady zeby nie było gdzies rudej koleżanki. :grin:



kubazak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 08, 2005 12:10
Lokalizacja: kalisz
Kontakt:

Post autor: kubazak » wt lis 08, 2005 23:28

dzisiaj miałem jechac po takiego sprowadzonego 94 r pod granice niemiecką ale poprosiłem goscia by zrobił dokładne fotki uszkodzeń i rdzy.panowie przeraziłem sie.Czegoś takiego nie widziałem.Szyba pękła napewno od utraty sztywnosci ramki.Takich miejsc było wiele.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Bula88
Forum Master
Forum Master
Posty: 1097
Rejestracja: wt cze 21, 2005 17:13
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

Post autor: Bula88 » wt lis 08, 2005 23:35

ale paskuda, a jaka cena??



kubazak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 08, 2005 12:10
Lokalizacja: kalisz
Kontakt:

Post autor: kubazak » wt lis 08, 2005 23:36

pewno by poszedł za 7200+ opłaty.ale praktycznie kazdy element do malowania .Laleczki z tego nie da rady zrobic.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 342 gości