Jak zimny nierówno chodzi, obroty skacza.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kamillo33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn sty 15, 2007 13:31
Lokalizacja: Polkowice

Jak zimny nierówno chodzi, obroty skacza.

Post autor: kamillo33 » wt sie 26, 2008 18:51

Witam!

Mam golfa 1.6 SR, od pewnego czasu mam problem, jak zapalam z rana auto to nierowno chodzi, albo obroty spadna i zgasnie, albo trzyma tak 2000obr/min, jak dogazuje mocno to juz rowniej pracuje,ale oborty prawie niespadaja, jak sie rozgrzej to juz chodzi jak zegarek rowniutko. Co to moze byc????moze przeczyscic silniczek krokowy, ale gdzie on sie znajduje???Prosze o Pomoc.



jarek.j
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 14, 2008 02:37
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: jarek.j » wt sie 26, 2008 23:54

VAG-iem go :P



Awatar użytkownika
Goferer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt cze 24, 2008 17:55
Lokalizacja: MiechóVW

Post autor: Goferer » śr sie 27, 2008 00:25

Ja miałem podobną sytuację, ale z tym, że mój Golf IV jest zagazowany. Zacząłem od czyszczenia przepustnicy.Okazało się, że była zasyfiona. Potem podpiąłem go pod komputer. Troche był problematyczny bo nie chciał zejść poniżej 1200 obrotów, ale po dłuższej chwili mechanik coś tam pokombinował, zresetował mu ustawienia do fabrycznych i do dziś mi chodzi (w kwestii obrotów bo mam inny problem teraz :/ ).

Możesz też tego spróbować, ale uprzedzam, że to kosztowne (u mechanika). Jeśli potrafisz i masz sprzęt :P to mógłbyś spróbować sam :-)

EDIT:
Dodam jeszcze, że od tamtego zabiegu zrobiłem ponad 5000 km.
Ostatnio zmieniony śr sie 27, 2008 00:26 przez Goferer, łącznie zmieniany 1 raz.


Życie byłoby lżejsze, gdyby lżejsze było pojęcie lekkości.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości