Akumulator i swiatla stopu.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
honorowy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob maja 24, 2008 11:12
Lokalizacja: Brodnica CBR
Kontakt:

Akumulator i swiatla stopu.

Post autor: honorowy » pt sie 22, 2008 22:01

Witam.

Mam dwa pytania. Mam Golfa III.

Pierwsze. Mialem podlaczony gorny stop nad szyba i cos mi sie rozlaczyl. Podlaczony byl pod prawa lampe widac ze sa dwa kable lekko naciete i tam byly podlaczone. Gdy je podlaczam to sie cos takiego dzieje:

- Sa wszystkie STOPY - 3 ale jak wlaczam prawy kierunek i wcisne hamulec to kierunek juz nie miga.
- Jak na odwrut podlaczacze to jak wlacze kierunek to mi miga kierunek i stopy migaja.

Drugie pytanie

Akumulator prawdopodobnie mam sprawny ale cos sie rozladowuje. Lewego podoru pradu napewno nie ma... No i np. naladuje akusa pojezdze troche to powienioen sie doladowac ... A On sie nie laduje... Wie ktos czemu sie nie laduje. Mysle ze moze bezpieczniki?? Bo wymienialem tam jakies ostatnio. I moze zle wlozylem ;[...

Z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony pt sie 22, 2008 22:05 przez honorowy, łącznie zmieniany 1 raz.


VW TEAM BRODNICA

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt sie 22, 2008 22:10

pierwszy problem to brak masy najprawdopodobniej upalony kabel masowy od lewej lampy do blachy koło nadkola - było o tym poszukaj
drugie - nie ma co gdybać tylk sprawdzić miernikiem ładowanie, i ew. ucieczkę prądu

[ Dodano: Pią Sie 22, 2008 10:11 pm ]
ewentualnie do złego kabla masz podłączony kabel masowy dodatkowego stopu, masa to brązowe


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
szopek87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 720
Rejestracja: czw kwie 24, 2008 19:43
Lokalizacja: Lublin

Post autor: szopek87 » pt sie 22, 2008 23:43

a moze w aku walnely plytki i poprostu juz jest szrot moze nie trzymac jak naladujesz od razu odpalisz to jedziesz a jak postoi to juz nie pali stary to akumulator??? wez go naladuj potem postaw na pare godzin w aucie i sprobuj odpalic jak odpali to aku jest dobry a jak nie to do wyrzucenia


nigdy nie jest tak nisko by nie mogło być niżej
7 cali czystej stali a wahacz o asfalt wali :)

Awatar użytkownika
arovr6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: sob lis 10, 2007 23:26
Lokalizacja: Bolszewo

Post autor: arovr6 » sob sie 23, 2008 00:06

ja miałem ze jak naciskałem stop to mi sie wsteczne właczały kierunki wszystko :) przyczyna brak masy wymieniłem wkładke i gra :) upalł sie jeden patyczek :D :helm:


----------------------
| VR6 TO JEST TO |
----------------------
Do Mojego MKIII----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=134587

Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » sob sie 23, 2008 00:09

szopek87 pisze:stary to akumulator???
lub szczotki w alternatorze do wymiany...


Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 346 gości